OBČINA ODRANCI

Napovednik 19.kroga 3.SNL-V: ODRANCI – NAFTA 1903

Za našo člansko ekipo je “turbolenten” teden. Glavna tema tega tedna je bila iskanje novega trenerja članske ekipe. Spomnimo… Dosedanji trener Marjan Rajbar je v petek 8.4. ponudil svoj odstop, vodstvo kluba je v ponedeljek, 11.4. njegov odstop tudi sprejelo. Nato se je pričelo iskanje trenerske zamenjave. To vlogo bo do konca prvenstva prevzel njegov dosedanji pomočnik Zver Aleš.

Pred njim in ekipo je nadaljevanje prvenstva, do konca katerega je še 7 krogov. Prvi izziv sledi že to soboto, ko bo naša ekipa gostovala v lendavskem športnem parku pri ekipi Nafte 1903. Tam bodo naši fantje nastopali, kot “domačini”, saj je bila tekma v jesenskem delu zaradi reprezentačne akcije odigrana v Odrancih. Posebnost tokratnega dvoboja bo spet ura začetka, saj bo žoga s  sredine krenila ob 19.00 in odigrana pod žarometi.

31443374158MKR_0205

Lendavčani so nam nekaj težav povzročali že jeseni, v ekipo pa se po dveh tekmah kazni vnovič vrača branilec Zver Damir. (foto: Pomurec.com)

V jesenskem delu sezone je naša ekipa na domači zelenici uspela slaviti. Za vodstvo z 0:2 sta že v 1.polčasu poskrbela novinca Žugelj in Ciglarič, pred polčasom je znižal Vida. V nadaljevanju sta zadela še Pavel in Žnidarič, Zagorec pa je zgolj ublažil lendavski poraz z 2:4.

31443374125MKR_0036

Jeseni sta za našo ekipo zadela novinca Žugelj in Ciglarič. Slednji je klub zapustil pozimi. (foto: Pomurec.com)

Tokrat pričakujemo drugačno epizodo. Lendavsko moštvo se je med zimskim odmorom okrepilo z nekaterimi igralci, ki že kažejo zobe in tu so že boljši rezultati. Z zanimivostjo bomo spremljali, kakšne posledice je pustila menjava trenerja pri naši ekipi, kateri v prvi vrsti želimo predvsem dobro predstavo, mi pa bomo stiskali pesti za čim boljši rezultat. Po kartonih se v našo ekipo spet vračata Zver in Kalamar, zaradi poškodbe pa bo dvoboj najverjetneje izpustil Uroš Pavel.

Zato vabljeni to soboto ob 19.00 zvečer pod lendavske vinograde!!!

Pari 19. KROGA: (16./17.04.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

ŠNK Bakovci : Avto Rajh Ljutomer

SOB.

16.30

NŠ Mura : Grad

NED.

16.30

Lesoplast Križevci : Polana

NED.

16.30

Rakičan : ND Lušt Beltinci

NED.

10.30

Odranci : Nafta 1903 – IGRIŠČE NAFTA 1903

SOB.

19.00

Črenšovci : Čarda

SOB.

16.30

Tromejnik G-Sukič : Turnišče

NED.

16.30