OBČINA ODRANCI

Napovednik 20.kroga 3.SNL-V: ČARDA – ODRANCI

Počasi prehajamo v zadnje obdobje tretjeligaške sezone 2015/16. Naša ekipa še naprej drži 3. mesto na lestvici, s točko prednosti pred Tromejnikom, s katerim se bo v kratkem v gosteh še pomerila. Še preden bo prišlo do tega, pa je na vrsti 20.krog, v katerem naša ekipa, ki jo od prejšnje sobote na uradnih tekmah vodi trener Aleš Zver, spet gostuje, to pot pri deseto uvrščeni Čardi.

Prejšnjo soboto se v Lendavi pač ni izšlo po načrtih in prišel je drugi zaporedni poraz. Toda zaradi tega še ne gre vrči “puške v koruzo”, saj so se Lendavčani izkazali ne samo kot dostojen, temveč tudi po igri močan nasprotnik. Točke bo sedaj potrebno iskati drugje, prva priložnost je na sporedu že to nedeljo.

Jeseni je v Odrancih Čarda sicer padla, a ni šlo vse po načrtih od 1.minute, saj se je polčas končal pri 2:2. Za goste sta zadela Bencik in Malačič, zaostanek naših je še v 1.delu znižal Žnidarič, izenačil Horvat Patrik, ki je izenačujočemu zadetku v nadaljevanju dodal še enega in zagotovil, da je zmaga ostala doma. Tudi v daljni preteklosti se je Čarda izkazala za težavnega nasprotnika, zato določena mera previdnosti tudi tokrat ne bo odveč.

31427095241IMG_6456

Tekme med Odranci in Čardo so bile skoraj vselej “trdega značaja” (foto: Pomurec.com)

Upamo, da se bo tokrat vendarle izšlo po načrtih in da se bomo v nedeljo iz Martjanec vračali s popolnim izkupičkom in optimistično zakorakali proti koncu prvenstva nasproti.

Zato Vas, dragi navijači vabimo tudi tokrat, da se nedeljskega dvoboja udeležite v čim večjem številu. Srečanje se bo pričelo ob 16.30 uri. VABLJENI !!

Pari 20. KROGA: (23./24.04.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

Avto Rajh Ljutomer : Tromejnik G-Sukič

SOB.

16.30

Turnišče : Črenšovci

NED.

16.30

Čarda : Odranci

NED.

16.30

Nafta 1903 : Rakičan

SOB.

16.30

ND Lušt Beltinci : Lesoplast Križevci

NED.

16.30

Polana : NŠ Mura

SOB.

19.00

Grad : ŠNK Bakovci

NED.

16.30