OBČINA ODRANCI

V KUZMI TROMEJNIK BOLJŠI NASPROTNIK

Naša ekipa bo gostovanje v 22.krogu letošnje tretjeligaške sezone poskušala čimprej pozabiti. Srečanje med domačim Tromejnikom in našo ekipo je sicer veljalo za enega zanimivejših dvobojev kroga, a si je obračun ogledalo “zgolj” 100 gledalcev, najverjetneje tudi zaradi številnih dogodkov in prireditev, ki so te dni potekale v naših krajih.

20160430_164332

Naša ekipa je imela z domačini obilico težav že v 1.polčasu, katerega je Tromejnik dobil z 2:0. Najprej je domačine  v vodstvo v 12.minuti povedel Karnet, 10 minut kasneje pa je v polno zadel še Grah. Nekajkrat je našo mrežo reševal tudi vratar Raduha. Naša ekipa v 1.polčasu ni našla svoje igre, domačini so si pripravili kar nekaj priložnosti.

20160430_172607

Domača prednost je bila povišana v 59.minuti, ko je v polno še enkrat več meril Karnet. V 62.minuti je naša ekipa uspela rezultat znižati. V polno je iz prostega strela meril Virag. Kaj kmalu se je žal izkazalo, da zadetek ne prinaša upanja na preobrat, saj je v 66.minuti zadel še Andrejek. Piko na i domači zmagi je postavil rezervist Zrim v 89.minuti.

20160430_182414

Naša ekipa je tako doživela enega najvišjih porazov v zadnjih sezonah. Tokrat ni šlo in iz tega se vsekakor da potegniti tudi nekaj pozitivnega. V nedeljo je nova priložnost za dokazovanje, v ŠRC namreč prihajajo sosedi Črenšovci. Upajmo, da bomo takrat imeli veliko več razlogov za zadovoljstvo, kot na tokratnem gostovanju v Kuzmi.

D.Č.