OBČINA ODRANCI

Napovednik 24.kroga 3.SNL-V: AVTO RAJH LJUTOMER – ODRANCI

Smo že čisto pri koncu sezone 2015/16. Klubi počasi že čakajo na sam konec, toda do takrat bo potrebno odigrati še 3 tekme. Pred nami je namreč 24.igralni krog v 3.SNL-V. Naša ekipa je v prejšnjem krogu doma premagala Črenšovce, sledita pa dve zaporedni gostovanji. Prvo izmed teh je na sporedu že to soboto in to v Ljutomeru.

Kluba sta na tak ali drugačen način povezana že več sezon. Med njima je bilo nemalo tranzita igralcev in tudi zaradi tega so dvoboji med Ljutomerom in Odranci vselej ena velika borba. Za “Prleki” je nekoliko slabši 23.krog, v katerem so izgubili v Polani.

Naša ekipa medtem še naprej drži 3.mesto na lestvici, ob morebitnem dobrem razpletu do konca sezone in kakšnem spodrsljaju Mure, je dosegljivo tudi 2.mesto. Ljutomerčani “teoretično” še lahko računajo na 3.mesto, ampak do konca bo potrebno vsako tekmo zmagati, izgubljati pa morajo tako Polana, Tromejnik in tudi naša ekipa.

31446302879MKR_0610

Tekma v jesenskem delu je minila v znamenju borbe, predvsem na sredini terena. Naša ekipa je slavila minimalno zmago. (foto: Pomurec.com)

Ena izmed “trdih” tekem med moštvoma se je jeseni odvijala tudi v Odrancih. Naša ekipa je takrat slavila z zadetkom Patrika Raduhe v 30.minuti. Slednji v spomladanskem delu brani barve Mure, v Ljutomer pa se je vrnil Luka Ciglarič, ki je jeseni pravtako igral za naš klub.

Obe moštvi ne bosta ravno v popolnih postavah… Ljutomer bo pogrešal kaznovanega Kocuvana, naša ekipa pa prvega vratarja Raduho Florijana. V vratih pričakujemo rezervnega vratarja Ferenčaka. Naša četa že kar nekaj časa ne more računati na poškodovanega Topleka, sezona je izgubljena tudi za Žnidariča.

Toda v Ljutomer spet odhajamo optimistični in po 3 točke. Zato gledalci vabljeni tudi tokrat, torej v soboto ob 17.30 uri v Ljutomer. VABLJENI !!!

Pari 24. KROGA: (14./15.05.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

Avto Rajh Ljutomer : Odranci

SOB.

17.30

Črenšovci : Rakičan

NED.

17.30

Tromejnik G-Sukič : Lesoplast Križevci

NED.

17.30

Turnišče : NŠ Mura

NED.

17.30

Čarda : ŠNK Bakovci

NED.

17.30

Nafta 1903 : Grad – Petek; 13.05.2016

PET.

19.00

ND Lušt Beltinci : Polana

NED.

17.30