OBČINA ODRANCI

ŠESTICA V MREŽI LJUTOMERA

Za nami je tekma 23.kroga 3.SNL-V, v katerem je naša ekipa gostovala pri ekipi Ljutomera. Tekma nam bo ostala v lepem spominu, saj so naši fantje domačine povsem “deklasirali” in njihovega vratarja premagali kar 6x. Dvakrat je zadel Gostan, po enkrat pa Virag, Matjašec, ter rezervista Žugelj in “premierno” tudi Kociper.

Trener Zver se je tokrat odločil za nekaj sprememb. Na klopi je pustil Kocipra, namesto njega je na položaju “štoperja” igral Hozjan. Manjkajočega vratarja Raduho je v vratih nadomestil Ferenčak in svojo mrežo branil brez napake.

13165986_10153448020871262_5698120373935614235_n

Že od samega začetka je naša ekipa napovedala napadalno predstavo. Veliko dela so tokrat opravili vezisti in bočni igralci, ki so zaustavili vse ljutomerske poskuse. Na prvi zadetek je 100 gledalcev moralo čakati do 22.minute. Strelske vaje naše ekipe je z vnovičnim zadetkom pričel Matjašec. V 38.minuti ena najlepših akcij naše ekipe na tekmi, ki je tudi prinesla povišanje vodstva. Po desni strani je prodrl Balažic, asistiral do Gostana, ta pa s povratno žogo Viraga, strel slednjega pa je končal za hrbtom Fajfarja. V 41.minuti je domači branilec Fijavž nepravilno v svojem kazenskem prostoru zaustavil Balažica in sodnik Gergič je pokazal na belo točko. Uspešen izvajalec Gostan za rezultat polčasa 0:3.

https://www.facebook.com/227900601261/videos/10153448011886262/

V nadaljevanju je bil Zver prisiljen zaradi poškodbe v slačilnici pustiti Viraga, na igrišče je prišel Žugelj. In prav “Žugi” je prispeval zadetek številka 4. Po stelu in odbiti žogi Fajfarja se znašel sam pred domačim golom in ni mu bilo težko zadeti prazne mreže za povišanje vodstva na 0:4. Nato je prišel na igrišče še Kociper, ki je zamenjal Zvera. V 63.minuti je povratnik v našo ekipo krenil po levi strani proti domačemu golu in z rutiniranim “lobom” še enkrat ugnal Fajfarja in vknjižil premierni zadetek po povratku v našo ekipo. Končni rezultat je v 76.minuti postavil Gostan. V prodor je spet krenil Balažic, s povratno podajo našel Žugelja. Ta je poskusil s strelom, a mu je spodrsnilo in žoga je končala pri Gostanu, ki je preigral Fajfarja in zadel za končnih 0:6. V drugem polčasu je za domače zadel Munda, a zadetek ni veljal zaradi prepovedanega položaja.

Naša ekipa je tako vknjižila novo zmago in ji za predstavo v Ljutomeru čestitati. Navdušuje tudi dejstvo, da je ekipa tekmo spet odigrala brez prejetega kartona! Naslednjo nedeljo ekipo čaka še eno gostovanje in sicer pri ekipi Rakičana.

D.Č.

https://www.facebook.com/227900601261/videos/10153448125436262/

Več fotografij in video na Prlekija-on-net