OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: Padel drugoligaš Drava, v torek prihajajo mladinci Maribora

Po turnirju za 1.pokal občine Odranci naša ekipa pod vodstvom trenerja Bojana Jančarja nadaljuje z intenzivnimi treningi in tudi prijateljskimi tekmami. To soboto je v domačem ŠRC pred 120 gledalci gostila drugoligaša, Dravo iz Ptuja, ki se s precej spremenjeno zasedbo ni uspela kosati z našo ekipo, ki je bila sila razigrana in kar 4x premagala nasprotnega vratarja.

  • ŠRC Odranci
  • Sobota, 23.7.2016 ob 18.00
  • Sodniki: Antolin Ljubo (Ižakovci), Pintarič Zlatko, Pintarič Tilen (oba Črenšovci)
  • Gledalcev: 120

 

  • Postava Odranci:
  • Raduha F., Jerebic, Copot, Matjašec, Mlinarič, Raduha P., Hozjan E., Žugelj, Horvat P., Virag, Balažic I.
  • Igrali so še:
  • Ferenčak, Raduha B., Gregorec, Tompa, Sreš, Gostan, Rituper, Čurič, Hozjan G., Kociper, Smej D.,
  • Trener: Bojan Jančar

Strelci: Žugelj (41), Tompa (55), Sreš (67,90)

Začetek prijateljskega srečanja proti Dravi so nekoliko bolje odprli gostje, ki so vsaj v začetku srečanja držali niti igre v svojih rokah. Toda terenska premoč drugoligaša je bila kratkotrajna in kaj kmalu se je naša ekipa znašla v nekaj zrelih situacijah za dosego zadetka. Še najbližje temu sta bila Žugelj in Horvat Patrik. Pretežno domača publika je na prvi zadetek čakala vse do 41.minute, ko je v polno meril Žugelj in naša ekipa je na odmor krenila s prednostjo zadetka.20160723_192906

V nadaljevanju je trener Jančar v igro poslal tudiizkušenegaGostana, Tompo in Sreša, ki so še dodatno poživili že tako razgibano igro naše ekipe. Prav Tompa je v 55.minuti po asistenci Balažic Ivota z glavo povišal vodstvo na 2:0. V 67.minuti se je s solo prodorom izkazal Sreš in z natančnim strelom na oddaljenejšo vratnico še tretjič zatresel mrežo Ptujčanov. Prav Sreš je v 90.minuti postavil končnih 4:0 in svoji ekipi zagotovil prisrčno zmago z všečno igro proti drugoligašu iz Ptuja.

Prijateljske tekme naša ekipa nadaljuje že ta torek, 26.7., ko bodo ob 18.00 uri v domačem ŠRC-ju gostili mladince Maribora. Vabljeni k ogledu.

D.Č.