PRIJATELJSKE TEKME: Padli tudi mladinci Maribora

Ta torek je naša članska ekipa odigrala še četrto, v nizu prijateljskih tekem. Mladinci Maribora so se izkazali za trdega in tudi dostojnega tekmeca. 100 gledalcev je v ŠRC videlo 6 zadetkov, slavila pa je naša ekipa. Blestel je Žugelj s hattrickom …

• ŠRC ODRANCI
  • Torek, 26.7.2016 ob 18.00
  • Sodniki: Mertik Bojan (Odranci), Pintarič Zlatko in Tilen (oba Črenšovci)
  • 100 gledalcev

Postava Odranci:

Raduha F., Mlinarič, Jerebic, Copot, Matjašec, Balažic I., Raduha P., Horvat, Hozjan E., Gostan, Žugelj

Igrali so še:

Ferenčak, Smej, Gregorec, Čurič, Kociper, Rituper, Zver, Virag

Trener: Bojan Jančar

Postava Maribor mladinci:

Cajnko, Ribič, Bajrami, Vidovič, Karič, Vajda, Ogrinec, Horvat, Sorko, Štor, Celar

Artič, Sač, Šlak, Jurič, Koblar, Verhovčak, Ramot

Trener: Muamer Vugdalić

Strelci: Žugelj (25,30,73), Zver (57), Štor (55), Karič (72)

Tekma se je z obeh strani pričela dokaj nervozno. Naša ekipa je imela v začetku tekme nekaj težav pri sami igri, a te hitro odpravila. Tudi gostje niso ostali brez priložnosti, a za razliko od naše ekipe niso uspeli zadeti. Led zadetkov je v 25.minuti prebil Žugelj. Slednji je v 31.minuti po podaji Erika Hozjana zadel še drugič in postavil rezultat polčasa.

13620779_10153596985066262_7543852600476331156_n

V nadaljevanju so gostje po prodoru Štora prav prek slednjega rezultat hitro znižali na 2:1, toda naša ekipa je že 2 minuti pozneje našla odgovor na zadetek Mariborčanov. Z roba 16m je v polno meril rezervist Zver, ki se je vrnil v ekipo po manjši poškodbi mišice. Mreže so mirovale vse do 72.minuti, ko je po prekršku rezervnega vratarja Ferenčaka s prostega strela z 20m premagal Karič.

13686730_10153597022781262_1494065208667804928_n

Odgovor naše ekipe je bil spet bliskovit, domiselno akcijo in povratno podajo Matjašeca je v zadetek še s svojim tretjim golom pretvoril Žugelj in se tako veselil hattricka. Tako je ostalo do izteka 90.minut in nova zmaga naše ekipe je tu. Na tekmi so bili odsotni Tompa zaradi manjše poškodbe, ter Sreš in Hozjan Gašper zaradi službene odsotnosti.

Prijateljske tekme se nadaljujejo že v soboto, 30.07. z gostovanjem na sosednji Bistrici s pričetkom ob 18.00 uri.