PRIJATELJSKE TEKME: “Kljub težavam zmaga na Bistrici, v nedeljo skok na sosednjo Hrvaško”

Zadnjo soboto je naša članska ekipa opravila z novo prijateljsko tekmo. To pot je ekipa gostovala na sosednji Bistrici, pri domačinu, ki bo tudi v novi sezoni napadal vrh v 1.MNL Lendava. Domačini so se naši ekipi sila dobro zoperstavili, dvakrat tudi povedli, a zmagali so vseeno varovanci trenerja Jančarja …

Igrišče v Sr. Bistrici

Sobota, 30.07.2016 ob 18.00

120 gledalcev

Glavni sodnik: Pintarič Zlatko (Črenšovci)

Postava Odranci:

Ferenčak, Smej, Copot, Raduha P., Sreš, Balažic, Hozjan, Zver, Gostan, Žugelj, Matjašec

4 – 6 90* Raduha Patrik13873039_10153605653891262_3865938251417610052_n

Domačini so prijateljski obračun precej dobro začeli. Naša ekipa vsaj v uvodu ni našla prave igre in kmalu je sledil zadetek. Domačine je v vodstvo popeljal nekdanji član našega kluba, Luka Graj, natančneje v 8.minuti. Odgovor naše ekipe je sledil sredi 25.minute, ko je zadel Balažic Ivo, toda že 5 minut pozneje je Ferenčaka premagal Zver in naša ekipa vse do odhoda na odmor ni uspela izenačiti izida.

13680983_10153605653981262_2144561271415173206_n

V nadaljevanju vendarle dominantnejša predstava Jančarjevih varovancev in kmalu zadetek za izenačenje.  V 50.minuti je zadel Žugelj, v 62. s pomočjo domačega vratarja še Gostan in naši so prvič na tekmi vodili. Ampak tokrat “žilavi” domačini niso vrgli puške v koruzo in se v igro vrnili v 65.minuti z novim zadetkom Graja. Goliada za gledalce še ni bila pri koncu, saj je v 77. Žugelj vnovič zadel za vodstvo naših, toda Zver le 2 minuti pozneje izenačil na 4:4. V zadnjih minutah srečanja je Žugelj še tretjič zatresel domačo mrežo, piko na i pa v 90.minuti iz prostega strela postavil Raduha Patrik.

Prijateljske tekme naša ekipa nadaljuje prihodnjo nedeljo, ko odhaja na drugo zaporedno gostovanje. Tokrat bomo gostovali na sosednjem Hrvaškem, natančneje pri ekipi Rudarja iz Murskega Središče, ki bo imel ta konec tedna otvoritev prenovljenega igrišča. Štart tekme v nedeljo 7.8. ob 18.00. VABLJENI !!!