OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: “Za konec priprav premagali še Gerečjo Vas”

Na predpraznično nedeljo je naša članska ekipa opravila s še zadnjim testom pred novo sezono 3.SNL. Na domači zelenici je pred 180 gledalci gostila ekipo Gerečje Vasi, ki tekmuje v ptujski SuperLigi. V nasprotni ekipi je publika pozdravila tudi dvojec Jure Arsič in Matej Murat, ki sedaj branita barve tokratnega nasprotnika. Srečanje se je končalo z zmago naše ekipe z 3:1, zmaga je bila priigrana v zadnjih dobrih 15 minutah …

20160814_175214

ŠRC ODRANCI

Nedelja, 14.8.2016 ob 17.30

180 gledalcev

Sodniki: Bojan Mertik (Odranci), Kepe Štefan (Lendava), Pintarič Zlatko (Črenšovci)

 

 • Postava Odranci:
 • Raduha F., Jerebic, Zver, Mlinarič, Copot, Raduha P., Hozjan E., Sreš, Balažic I., Žugelj, Gostan
 • Igrali so še:
 • Ferenčak, Virag, Hozjan G., Horvat P., Smej
 • Trener: Bojan Jančar
 • Postava Gerečja Vas:
 • Murko, Sagadin, Marinič, Čeh, Kokot, Murat, Arsič, Leben, Sluga, Nežmah, Rozman
 • Igrali so še:
 • Sagadin J., Strel, Vratič, Kaisesberger, Avguštin, Kmetec
 • Trener: Bezjak Damijan
 • Strelci: Arsič (19) ; Raduha P. (73), Horvat P. (75), AG Gerečja Vas (90)
 • Rdeči karton: Marinič (Gerečja Vas, (85)

 

Podjeten začetek naše ekipe v uvodu obračuna ni prinesel uspeha. Varovanci trenerja Jančarja so sicer precej napadli vrata gostov, a s praznimi naboji. Gostje so neučinkovitost naše ekipe kaznovali z zadetkom. Po predložku je Arsič, še dve sezoni nazaj napadalec naše ekipe zatresel mrežo in goste povedel v vodstvo, naša ekipa pa vodstva gostov vse do polčasa ni uspela izničiti. Še najbližje je bil v 39.minuti Erik Hozjan, toda odličen poskus je Murko ubranil.

20160814_175712

V nadaljevanju je trener Jančar posegel po menjavah in igro naše ekipe uspel oživiti. Domača publika se je zadetka za izenačenje veselila v 73.minuti, ko se je za strel s 25m odločil Raduha Patrik in z močnim udarcem pod prečko premagal Murka za izenačenje na 1:1. Že 2.minuti pozneje še ena domiselna kombinacija naših, tokrat je po levi prodiral Zver in z natančnim predložkom lepo našel prostega rezervista Patrik Horvata, ki je zadel za vodstvo naših na 2:1. Gostje so v 85.minuti ostali brez Mariniča, kateri je po kontaktu z Balažic Ivotom prejel rdeči karton. V 90.minuti so gostje po dvojni kombinaciji Sreš- Horvat P. zatresli lastno mrežo in 3:1 je bil končen rezultat tekme. Omenimo še, da je v 83.minuti Zver s poskusom loba zatresel še prečnik, naša ekipa pa je tekmo odigrala brez Matjašeca, ki je na dopustu in Tompe, ki še sanira poškodbo.

D.Č.