POKAL MNZ LENDAVA za člane: “Čez Kobilje v polfinale”

Sreda, 14.9. je bila rezervirana za dva od treh četrtfinalnih obračunov v pokalu MNZ Lendava. Naši članski ekipi so kroglice za nasprotnika namenile člana 1.MNL, ekipo Kobilja. Slednja se je v ŠRC-ju v uvodu dobro upirala naši ekipi, a so varovanci trenerja Jančarja kmalu prevzeli pobudo in zasluženo slavili.

14354909_10153721165411262_5426653201816176253_n

ŠRC Odranci

Sreda, 14.9.2016 ob 16.30 uri

150 gledalcev

Sodniki: Hozjan Borut (Lendava), Žižek Boris (Turnišče), Čeh Robert (Turnišče)

Delegat: Vučko Darko (Bistrica)

Postava Odranci:

Ferenčak, Jerebic (C), Zver, Mlinarič, Hozjan G., Matjašec, Hozjan E., Raduha P., Horvat, Balažic, Žugelj

Igrali so še:

Raduha F., Raduha B., Čurič, Tompa

Trener: Bojan Jančar

Postava Kobilje:

Bukovec, Domonkoš, Lutar, Gjerek, Gyorek, Horvat, Šijanec, Miholič, Graber, Šebjanič, Fujs

Zver, Vučko, Nemet M., Nemet A.

Trener: Dušan Lutar

Strelci:

Horvat (6), Žugelj (31), Raduha P. (38), Balažic (39), Tompa (65), Matjašec (67), Jerebic (80); Fujs (15), Horvat (87)

Naša ekipa je ob odsotnosti Dejana Sreša, Romana Gostana in Davida Copota precej optimistično krenila v obračun in všečno začetno predstavo kronala v 6. minuti, ko je predložek Matjašeca pred golom gostov najbolje izkoristil Horvat in zadel za 1:0. Toda že v 15.minuti je sledil hladen tuš za naše fante. Po prostem strelu s 30m je sledil predložek Horvata pred golom. Kljub dejstvu, da slednji ni bil nič posebnega, ga je pred golom najbolje izkoristil Fujs in žogo s peto preusmeril v zadetek za izenačenje. Domača publika je morala na nov zadetek naše ekipe čakati vse do 31.minute, ko je po prodoru in predložku Balažica zadel Žugelj. V 1.polčasu sta sledila še dva zadetka na domači strani. Oba sta bila dosežena po predložkih. V 39.minuti je podajo Horvata izkoristil Raduha Patrik, minuto zatem pa predložek Erika Hozjana še Balažic Ivo za rezultat polčasa 4:1 v korist naše ekipe.

14333720_10153721015311262_7990256616824783024_n

V nadaljevanju so naši fantje “zbirki” zadetkov dodali še tri. Še prej, natančneje v 52.minuti je Balažic iz prostega strela stresel stičišče vratnice in prečnika. Za 5:1 je v 65.minuti po dolgi žogi rezervista Čuriča in podaji Žugelja zadel še drugi rezervist, Tompa Nikola. V 67.minuti se je med strelce po kombinaciji Horvata in Balažica vpisal tudi izkušeni Matjašec. V 80.minuti je zadetek za 7:1 prispeval izkušeni kapetan Jerebic, ki je bil najvišji po podaji s prostega strela Tompe. Gostje so sicer v 87.minuti znižali prek Horvata, ki je ugnal Raduho v naših vratih. Slednji je sredi 2.polčasa zamenjal Ferenčaka.

Naša ekipa se je prebila v polfinale pokala MNZ Lendava, kjer nasprotnika še čaka. Kot zanimivost dvoboja povejmo, da se najverjetneje prvič v zgodovini odranskega nogometa zgodilo, da so bili na igrišču sočasno trije bratje. Tokrat so bili to Raduha Patrik, Raduha Florijan in tudi Raduha Borut.