OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – GRAD

Po sobotnem prvem prvenstvenem porazu proti Ljutomeru in zanesljivi zmagi na pokalnem obračunu pokala MNZ Lendava proti Kobilju se s tekmami 5. kroga ta konec tedna nadaljuje tekmovanje 3.SNL-vzhod. Pred našo ekipo je druga domača tekma v tej sezoni. Tokratni nasprotnik bo ekipa Grada. Slednji so trenutno sicer pri eni zbrani točki,  a to niti slučajno ne pomeni, da je v nedeljo pred nami lahek nasprotnik.

Z ekipo Grada je naša ekipa v preteklosti imela že silne težave. To velja predvsem za gostovanja, na domači zelenici je bil izplen resda večji. Se je pa štab naše članske ekipe ta teden pričel ubadati z novo težavo, imenovano poškodbe. Že dlje časa odsoten mladi David Copot bo v nedeljo najverjetneje nared, a se je ta teden poškodoval kapetan, Roman Gostan, katerega v nedeljo na zelenici najverjetneje ne bomo videli.

aco3868

Ena izmed glavnih ikon tekme bo vsekakor Tompa Nikola, ki je igral že v dresih obeh klubov. Sedaj vnovič brani barve našega kluba. (foto: Erik Kavaš)

V zadnji sezoni je naša ekipa proti Gradu zabeležila dve zmagi. Jeseni je doma slavila z 2:1, spomladi pa v Gradu po nekaj gostovanjih s porazom, tokrat zmaga na krilih dveh zadetkov Topleka z 0:2.

Pred nami je torej nov zanimiv obračun precej prevetrenih zasedb v tej sezoni. Naši navijači seveda pričakujejo prvo zmago na domačem terenu to jesen. Zato je ekipa pripravljena storiti vse in popraviti vtis z gostovanja v Ljutomeru.

Zato se vidimo v nedeljo ob 16.30 v ŠRC Odranci. Skupaj smo močnejši!

Datum Ura Tekma
18.09.16 16.30 Tromejnik G-Sukič : Avto Rajh Ljutomer
18.09.16 16.30 Turnišče : Lušt Beltinci
18.09.16 16.30 NŠ Mura : Nafta 1903
18.09.16 16.30 Hotiza : Polana
18.09.16 16.30 GMT Bogojina : Čarda Martjanci
18.09.16 16.30 ŠD NK Križevci : Rakičan
18.09.16 16.30 Odranci : Grad