OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – ČARDA MARTJANCI

Smo pred polovico dogajanja v 3.SNL-vzhod to jesen. Za nogometaši je torej opravljenih 6 krogov tekmovanja in kot kaže bo situacija napeta vse do konca prve polovice prvenstva, torej krepko do sredine meseca novembra. Naša ekipa je trenutno pri 13 točkah in zaseda 4.mesto. Zaostanek za vodilnimi je minimalen, enako število točk imajo Beltinci s katerimi se bo Jančarjeva četa to jesen še udarila.

Najprej je na sporedu obračun 7.kroga, za naše fante pa bo to “šele” tretji obračun pred domačo publiko. Nasprotniki tokrat prihajajo iz Martjanec, ekipa Čarde. So stari znanci tretjeligaških zelenic in posebne predstavitve niti ne potrebujejo. Za obema kluboma je nemalo odigranih dvobojev, ki so veselje prinašali tako enim, kot drugim. Kljub vsemu, da ekipa Čarde v zadnjih sezonah ne posega ravno po tretjeligaškem vrhu, pa je nasprotnikom še kako nevarna. Zato je tudi tokratna naloga naše ekipe, da v tekmo krene stoodstotno in si poskuša priigrati drugo prvenstveno zmago na domači zelenici.

31427095245img_6469

Obračuna proti Čardi v prejšnji sezoni je obakrat dobila naša ekipa (foto: Pomurec.com)

V dvoboj bo naša ekipa vsekakor krenila brez Erika Hozjana, ki bo na prisilnem počitku zaradi bonusa štirih rumenih kartonov. Še naprej je poškodovan Gostan, rahlo poškodbo kolena sanira tudi prvi vratar Raduha. Mladi Copot bo nared za največje napore, na zelenici to nedeljo po odsotnosti zaradi službenih obveznosti v Rakičanu spet pričakujemo Dejana Sreša.

Torej pred nami je obračun, v katerem se spogledujemo z novimi tremi točkami, ki bodo prišle še kako prav pred serijo tekem z direktnimi konkurenti na lestvici. V ŠRC bodo namreč v nadaljevanju tretjeligaške jeseni prišli še Nafta, Tromejnik, Mura in tudi Hotiza.

VABLJENI v nedeljo ob 16.00 k navijanju !!!

Datum Ura Tekma
02.10.16 16.00 Turnišče : Avto Rajh Ljutomer
02.10.16 16.00 NŠ Mura : Tromejnik G-Sukič
02.10.16 16.00 Hotiza : Lušt Beltinci
02.10.16 16.00 GMT Bogojina : Nafta 1903
02.10.16 16.00 ŠD NK Križevci : Polana
02.10.16 16.00 Odranci : Čarda Martjanci
02.10.16 16.00 Grad : Rakičan