OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: POLANA – ODRANCI

Spet je čas za nogomet in tretjeligaši bodo ta konec tedna odigrali tekme 8.kroga. Naša ekipa trenutno zaseda 3.mesto na razpredelnici in je na račun zmage proti Čardi in poraza Mure proti Tromejniku na lestvici preskočila prav slednje. Sedaj jo čaka nov test in novo gostovanje. V nedeljo se bomo namreč skupaj odpravili v Veliko Polano.

Čeprav naši tokratni gostitelji šele drugo sezono igrajo v tretjeligaški konkurenci, ne potrebujejo posebne predstavitve. Tudi v njihovih vrstah se je pred to sezono spremenilo marsikaj in svoje vrste so dodobra osvežili. Ekipa Polane trenutno zaseda 10.mesto z zbranimi 7 točkami.

Trener Bojan Jančar bo imel na gostovanju nekaj več igralske širine, kot na obračunu proti Čardi. V ekipo se vrača po kartonih kaznovani in rahlo poškodovani Erik Hozjan. V polnem pogonu treningov je tudi prvi vratar Florijan Raduha. Zato pa v ekipi še vsekakor ne bo poškodovanega Romana Gostana.

V prejšnji sezoni je naša ekipa na gostovanju slavila, čeprav še zdaleč ni bilo lahko. V Odrancih sta se ekipi spomladi razšli z neodločenih 2:2.

31442172781mkr_9397

Med moštvoma že vse od prejšnje sezone vlada precejšnja “rivalska” klima, zato pričakujemo tudi to nedeljo napet obračun na štadionu Poljana v Veliki Polani. Seveda upamo na uspeh naših nogometašev, ki bi jim dal dodatnega zagona pred derbijema z Nafto in Beltinci.

Tokratni obračun se bo pričel pol ure prej, kot zadnjič, torej ob 15.30 uri. Zato Vabljeni v Veliko Polano. Za vse tiste, ki se dvoboja ne boste mogli udeležiti, bo obračun v neposrednem prenosu na TV AS. Vsekakor pa naša ekipa tudi tokrat potrebuje vzpodbuda, zato vabljeni k navijanju kar na štadion Poljana!

Datum Ura Tekma
08.10.16 15.30 Avto Rajh Ljutomer : Rakičan
09.10.16 15.30 Čarda Martjanci : Grad
09.10.16 15.30 Polana : Odranci
08.10.16 15.30 Nafta 1903 : ŠD NK Križevci
09.10.16 15.30 Lušt Beltinci : GMT Bogojina
09.10.16 15.30 Tromejnik G-Sukič : Hotiza
09.10.16 15.30 Turnišče : NŠ Mura