OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – TROMEJNIK G-Sukič

Tekme 11.kroga 3.SNL-V bodo dodobra zapolnile predpraznični in tudi zadnji vikend v mesecu oktobru. Za našo ekipo, kar se močnih tekem tiče, pravzaprav počitka ni. Potem, ko so v dveh tednih opravili tako z Nafto, kot tudi z Beltinci, sedaj v ŠRC prihaja še Tromejnik.

Naša ekipa je v Beltincih še enkrat potrdila, da remi proti Nafti ni bil zgolj “muha enodnevnica”. Moramo priznati, da sta si v “beltinski šumi” razdelila uspešnost po polčasih. Za našimi fanti sta torej dva remija proti nasprotnikoma, ki sta na samem vrhu razpredelnice. Sedaj je pred našo ekipo tudi Tromejnik, zato v nedeljo tudi ta obračun velja kot “derbi kroga”.

31445182418mkr_0405

Utrinek s tekme v jesenskem delu prejšnje sezone (foto: Pomurec.com)

Tudi to pot lahko mirne volje rečemo, da gre za dvoboj starih znancev tretjeligaških igrišč. In moramo priznati, da nam v goste prihaja nasprotnik, ki vselej kotira nekje pri vrhu razpredelnice, zato določena mera spoštovanja tudi tokrat ne bo odveč. Tekma bo zanimiva tudi iz vidika, da v majci Tromejnika to sezono nastopa branilec Saša Levačić, ki je v preteklosti pol sezone nosil dres z našim grbom, v času prvoligaške Nafte pa bil soigralec številnim današnjim članom našega kluba.

Zato vas dragi navijači to nedeljo spet vabimo v našo družbo, da tako kot na zadnjih dveh tekmah dokažemo, da vemo biti dvanajsti igralec naše ekipe in jo podpreti, ko to najbolj potrebuje. Že zadnjič smo namigovali na vrnitev Matjašeca in Gostana v kader. V Beltincih se to še ni izšlo, tokrat bosta najverjetneje nared.

In še opozorilo. Žoga bo s sredine krenila ob 14.00 uri … namreč zaradi premika ure si bo privoščili enourni daljši spanec. Nato pa seveda vsi v ŠRC !!!

VABLJENI !!!

Pari 11.kroga 3.SNL-V

Datum Ura Tekma
30.10.16 14.00 Hotiza : Avto Rajh Ljutomer
30.10.16 14.00 GMT Bogojina : NŠ Mura
30.10.16 14.00 ŠD NK Križevci : Turnišče
30.10.16 14.00 Odranci : Tromejnik G-Sukič
30.10.16 14.00 Grad : Lušt Beltinci
29.10.16 14.00 Rakičan : Nafta 1903
30.10.16 14.00 Čarda Martjanci : Polana