OBČINA ODRANCI

BREZ TOČK PROTI TROMEJNIKU …

Žal tokrat ni šlo… Serija naše ekipe, ki je brez poraza krmarila v prvenstvu vse od 5.kroga, ko je izgubila v Ljutomeru je torej prekinjena. Prekinil jo je Tromejnik, ki je v ŠRC slavil z 1:3. Gostje so se pokazali za sila močnega nasprotnika, ki je bil tokrat boljši nasprotnik. Trener Jančar je lahko tokrat računal tudi na Matjašeca in Gostana, a je bilo za uspeh to premalo. Srečanje je zaradi poškodbe glave predčasno zaključil Ivo Balažic.

Morebiti je bil prav začetek tokratnega obračuna še najboljši del srečanja za našo ekipo. V tekmo so krenili napadalno, prvo priložnost pa si pripravili sredi 8.minute, ko je po predložku Tompe Sreš z glavo meril mimo vrat. V 14.minuti je predložek izvedel Matjašec, najprej je meril Jerebic, Šafer je strel ubranil, nato poskus Tompe, ki nastrelja blok gostov, v tretjo še poskus Sreš, a nova obramba Šaferja. V 21.minuti sta v dvoboju grdo z glavo trčila Rogač in Balažic Ivo. Rogač je bil nemudoma zamenjan, naša zdravniška služba je sicer uspela oskrbeti Balažica, a so bili bolečine v glavi prehude in je trener Jančar  v 34.minuti na igrišče poslal Žugelja. V 24.minuti bi Janža po predložku Sreša skorajda zatresel lastno mrežo, a je žoga krenila čisto malo mimo vrat.

0:1 Bokan Gregor (29.minuti)

V 29.minuti pa hladen tuš za našo ekipo. Prosti strel s 30m je izvedel Bokan. Strel ni bil poseben, a je žoga pred Raduho nerodno odskočila in tresla se je mreža naše ekipe.

V zelo sumljivi situaciji v 31.minuti je Bokan vnovič iz prostega strela meril čisto malo mimo vrat. Kazalo je na prepovedan položaj, piščalka sodnika Mertlja ostane nema in Jerebic stori prekršek. Na srečo mreža miruje. V 45.minuti je imel Erik Hozjan lepo situacijo za izenačenje. Krenil je mimo domače obrambe, se znašel sam pred Šaferjem, ki mu je strlel ubranil, nato izvedel predložek, a je Tompa z glavo streljal mimo vrat. Ostalo je pri minimalni prednosti gostov tudi ob odmoru.

14906881_10153841075006262_390520744907057728_n

V nadaljevanju v  48.minuti sledi spet priložnost gostov. Raduha je imel veliko dela s strelom Lovreca z desne strani, a je strel kljub temu ubranil.

0:2 Kous (49.minuta)

Že v naslednji minuti pa povišanje vodstva gostov. Po predložku z desne sledi podaljšana žoga na 2.vratnico, kjer je bil osamljen Kous in zadel za 0:2.

0:3 Lovrec (59.minuta)

V 59.minuti so gostje povedli že z 0:3. Najprej so zadeli prečnik našega gola, odbitek je v mrežo pospravil Lovrec in gostom priigral navidez neulovljivo prednost.

Nato je naša ekipa vse stavila v napad in resnejša priložnost sledi v 64.minuti. Sreš je izvedel prosti strel z 20m, Šafer je dober poskus ubranil s pomočjo vratnice. V 73.minuti je z 20m poskušal Kotnik, strel je Raduha ubranil.

1:3 Raduha Patrik (79.minuta)

V 79.minuti je naša ekipa dosegla zadetek upanja. Predložek iz kota je izvedel Sreš, na oddaljenejši vratnici pa sam ostal Raduha in žogo poslal v oddaljenejši kot za znižanje vodstva gostova na 1:3.

14907053_10153841074396262_6211292330099086984_n

V 89.minuti je imel po predložku Gostana na krajši vratnici priložnost še Žugelj, a je nastreljal tokrat zares razpoloženega vratarja Šaferja.

Naša ekipa je tako ostala brez točk, katere bo iskala prihodnjo nedeljo na gostovanju v Turnišču.

D.Č.