OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – HOTIZA

Če smo prejšnji konec tedna uradno potegnili črto pod jesenski del tekmovanja, nas ta konec tedna čaka še dejanje 14.kroga, sicer prvega spomladanskega, ki pa se bo po vzoru prejšnje sezone igral na predzadnji novemberski konec tedna. Ponovno si bodo nasproti stale ekipe, ki so se takoj na začetku prvenstva udarile v 1.kroga, le, da bodo zamenjale domače terene. V primeru naše ekipe to pomeni še drugi dvoboj z novincem Hotizo.

Sicer je naša ekipa trenutno zbrala 24. točk, v zadnjem derbiju proti Muri je ostala brez točk. Le te bo torej to nedeljo, pravtako na domačem terenu lovila proti novincu, katerega je na začetku prvenstva že premagala, čeprav ni bilo lahko. V Hotizi so domačini povedli iz 11m, ko je zadel Biro, še v 1.polčasu je za izenačenje poskrbel Gostan, v nadaljevanju pa uvodno zmago naši ekipi priigral povratnik Tompa.

MKR_6280

Utrinek iz tekme 1.kroga v Hotizi (foto: Matej Kranjec)

To nedeljo trener Jančar ne bo mogel računati na usluge vezista Erika Hozjana, ki je še drugič to jesen izpolnil bonus rumenih kartonov in branilca Damirja Zvera, ki je proti Muri prejel rdeči karton. Gostje bodo pravtako zaradi rumenih kartonov pogrešali branilca Nina Šprajca. Obe ekipi bosta nastopili malce okrnjeni.

Toda to ne pomeni, da za konec jesenskega “žogobrca” na pomurskih zelenicah in navsezadnje tudi v Odrancih ne pričakujemo zanimivega dogajanja. Zato Vas, dragi naši navijači to nedeljo ob 14.00 uri še zadnjič vabimo v športni park, kjer bomo našim fantom pomagali, da z zmago zaključijo dobro polovico sezone. VABLJENI !!!

PARI 14.kroga 3.SNL-V

Datum Ura Tekma
19.11.16 14.00 Avto Rajh Ljutomer : Nafta 1903
20.11.16 14.00 Polana : Lušt Beltinci
20.11.16 14.00 Čarda Martjanci : Tromejnik G-Sukič
20.11.16 10.30 Rakičan : Turnišče
20.11.16 14.00 Grad : NŠ Mura
20.11.16 14.00 Odranci : Hotiza
20.11.16 14.00 ŠD NK Križevci : GMT Bogojina