OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: “Korotan ugnal zdesetkano zasedbo Jančarjevih varovancev”

Zadnji konec tedna je naša ekipa še tretjič v pripravljalnem obdobju preizkusila domačo zelenico. To pot je v Odrancih gostoval Korotan iz Prevalj, katerega se ljubitelji nogometa spomnijo še iz časov 1.SNL. Klub sedaj tekmuje v 3.SNL-sever in trenutno zaseda 4.mesto. So pa bili gostje uspešni na sobotni prijateljski tekmi in našo zasedbo ugnali z 2:3

17103619_10154168220646262_6840767228856308178_n

ODRANCI – KOROTAN Prevalje 2:3 (1:2)

Strelci: Horvat Patrik (16, 56), Ičanović (31,45- obakrat iz 11m), Muršič (61)

ŠRC ODRANCI, Sobota, 04.03.2017 ob 15.00

80 gledalcev

Sodniki: Bojan Mertik (Odranci), Tompa Marjan (Turnišče), Koren Jožef (Renkovci)

Postava Odranci:
Raduha B., Jerebic, Raduha P., Hozjan, Mlinarič, Gerencser, Žnidarič, Copot, Balažic, Horvat, Matjašec
Igrali so še:
Marič, Sobočan, Vinkovič, Kociper N., Čeh, Cigan
Trener: Bojan Jančar
Postava Korotan:
Simeunovič, Janet, Pipuš, Kiselak, Borovnik, Kavčič, Muršič, Frlež, Ičanović, Obretan, Küzma
Igrali so še:
Fostagić, Juraja, Belej
Trener: Mihael Bukovec

 

Trener Bojan Jančar je imel tudi zadnjo soboto nemalo težav s sestavo začetne enajsterice proti Koroanu. Tako so v ekipi manjkali Dejan Sreš zaradi službe, Tompa Nikola zaradi izpitov, poškodovana Zver in Čurič, ter rahlo poškodovan Gostan, tekmo je zaradi poškodbe na klopi pričel tudi David Vinkovič. Manjkal je tudi prvi vratar Raduha Florijan. Je pa v spremenljivem vremenu obračun obeh tretjeligašev pospremilo blizu 80 gledalcev, ki so spremljali razgibano nogometno predstavo tako na igrišču, kot tudi v rezultatskem smislu. Našo ekipo je v vodstvo povedel Horvat Patrik, ki je v 16.minuti izkoristil lepo podajo Matjašeca z leve strani. Izenačenje je sledilo v 31.minuti, ko je Copot storil prekršek v svojem kazenskem prostoru, uspešen izvajalec bele točke je bil Ičanović. Podobna situacija se je zgodila tik pred odhodom na odmor, ko je naša ekipa zaustavljala nalet nasprotnika v svojem kazenskem prostoru, spet s prekrškom in posledica je bila nova enajstmetrovka za goste, uspešen izvajalec pa še drugič Ičanović za rezultat polčasa 1:2.

16996001_10154168220641262_7264398511809770106_n

V nadaljevanju so vajo prekrškov v svojem kazenskem prostoru ponovili tudi gostje. Vratar Simeunovič je v 52.minuti s prekrkškom zaustavil Balažica, sodnik Mertik je še tretjič na obračunu pokazal na belo točko, toda za razliko od gostov je bil Hozjan Erik premalo natančen oz. mu je veselje z obrambo preprečil vratar Simeunovič. Gostje so v 61.minuti vnovič povedli. Strel Muršiča z 20m je bil deloma blokiran, toda žoga je spremenila smer in končala v krajšem kotu starejšega od bratov Raduha, Boruta, ki je tokrat čuval mrežo naše ekipe ob odsotnosti prvega vratarja Florijana. Naši fantje do konca obračuna rezultata niso uspeli preobrniti, priložnost za dokazovanje je trener Jančar vnovič namenil tudi vsem mladincev Kocipru, Čehu, Ciganu, Sobočanu in vratarju Mariču.

Pred fanti je zgolj še zadnji test pred nadaljevanjem prvenstva. Tako zvano “generalko” bodo odigrali v nedeljo, 12.03. ob 14.30 pred svojimi navijači, ko bodo gostili tekmeca Hotizo, s katero pa so odigrali že obe prvenstveni tekmi.

D.Č.