OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – AVTO RAJH LJUTOMER

17.krog 3.SNL-V nam vnovič ponuja nekatere zanimive dvoboje. Jančarjevi varovanci bodo to nedeljo še drugič v tej pomladi lovili drugo zaporedno zmago na domačem terenu. Po zmagi nad Križevci bodo nove tri točke napadli proti ekipi Avto Rajh Ljutomera.

Pred nami je obračun dveh moštev, ki sta trenutno osvojila vseh 6 točk v spomladanskem razporedu tekmovanja. Naša ekipa je premagala Bogojino in Križevce, medtem, ko so Ljutomerčani opravili s Križevci in Beltinci.

Gre za nekakšno “klasiko” starih znancev na tretjeligaških terenih. Barve našega kluba namreč brani Dejan Žnidarič, sicer produkt ljutomerske nogometne šole, kluba pa sta v preteklosti medsebojno zamenjala nemalo igralcev. Zadnja okrepitev iz Ljutomera je denimo David Vinkovič, ki je v dosedanjem poteku spomladanskega dela že dvakrat zatresel mrežo nasprotnika v dresu našega kluba. Zato je v nedeljo poleg dejstva, da se bosta borila neposredna konkurenta na lestvici, pričakovati tudi dvoboj nekakšnih “rivalov” v konkurenci tretjeligašev.

Jeseni so imeli več razlogov za veselje v Ljutomeru, saj so na domačem terenu slavili s 3:1. Dvakrat je v polno meril Brumen, poleg tega si je Hozjan Gašper zatresel lastno mrežo. Edini zadetek za našo ekipo je iz 11m zatresel Hozjan Erik.

Čas je torej za nekakšno “revanšo” naše ekipe. Trener Jančar bo po tretjo zaporedno zmago krenil z vsemi razpoložljivimi močmi. Nasprotnik na klopi gosto, Zemljič Boštjan bo pogrešal Šumaka, ki bo zaradi bonusa rumenih kartonov zgolj gledalec.

Dragi domači navijači… v nedeljo  je spet čas, da pomagamo naši ekipi do nove prvenstvene zmage. Zato Vas v ŠRC-ju pričakujemo ob 16.00 uri. Seveda v čim večjem številu in s čim več navijaškega elana.

VABLJENI !!!

Pari 17.kroga 3.SNL-V

Datum Ura Tekma
02.04.17 16.00 Odranci : Avto Rajh Ljutomer
02.04.17 16.00 ŠD NK Križevci : Grad
02.04.17 16.00 GMT Bogojina : Rakičan
02.04.17 16.00 Hotiza : Čarda Martjanci
02.04.17 16.00 NŠ Mura : Polana
01.04.17 16.00 Turnišče : Nafta 1903
02.04.17 16.00 Tromejnik G-Sukič : Lušt Beltinci