OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – RAKIČAN

Tekme 19. kroga 3.SNL-vzhod bodo zaradi velikonočnih praznikov potekale v sobotnem terminu. Nekoliko v senci derbija v M.Soboti in zanimvega obračuna na Hotizi se bo naša ekipa vnovič na domači zelenici pomerila z ekipo Rakičana. Slednji trenutno zasedajo 8.mesto na razpredelnice.

Trener Jančar je s svojimi varovanci uspešno prestal zahtevno gostovanje v Gradu, kjer se je domačinom zoperstavil s sila zdesetkano zasedbo. Celotni kader, ki je bil na razpolago trenerju, je svojemu strategu in svojim navijačem vrnil z rutinirano zmago z 0:2, s katero se je zaradi poraza v Lendavi Muri ekipa približala na 2 točki.

Toda, lepo počasi … Najprej je tu dvoboj z ekipo Rakičana, katero so naši fantje na gostovanju v jesenskem delu premagali z 0:3. V zadnjih meseca septembra sta bila za zmago uspešna dvakrat Ivo Balažic, končnih 0:3 je potrdil Erik Hozjan v izdihljajih obračuna.

Rezultat iz jesenskega dela ni nobeno merilo, saj je vsaka tekma epizoda zase. Trener Jančar, ki bo kot domačin gostil domačine (živi namreč v Rakičanu op.p.) bo spet imel nekaj težav s sestavo enajsterice. Pogrešal bo kaznovanega Raduho Patrika, za katerim je dober spomladanski uvod, še naprej sta poškodovana Tompa in Matjašec, še dlje je izven pogona rezervni vratar Ferenčak. Prvič to pomlad bo po poškodbi v kadru vnovič domači branilec Damir Zver.

Tako, kot je že ustaljeno, naj si bo tudi tokrat … izkoristimo praznično soboto in stisnimo pesti za našo ekipo, ki bo še tretjič to pomlad na domačem terenu lovila novo zmago. Trenutno je namreč edina ekipa, ki beleži popoln točkovni izkupiček v nadaljevanju. Naj si pri tem ostane tudi tokrat! VABLJENI K NAVIJANJU, tokrat ob 16.30 v SOBOTO !!!

Datum Ura Tekma
15.04.17 16.30 Grad : Avto Rajh Ljutomer
15.04.17 16.30 Odranci : Rakičan
15.04.17 16.30 ŠD NK Križevci : Čarda Martjanci
15.04.17 16.30 GMT Bogojina : Polana
15.04.17 16.30 Hotiza : Nafta 1903
15.04.17 16.30 NŠ Mura : Lušt Beltinci
15.04.17 16.30 Turnišče : Tromejnik G-Sukič