OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ČARDA – ODRANCI

Nova nedelja, čas za novo gostovanje. Deloma praznični teden bo hitro za nami in na sporedu bodo tekme 20.kroga 3.SNL-V. Za naše fante to pomeni tretje gostovanje to pomlad. Gostovanje v Martjancih naši ekipi ni tuje, saj se ekipi dobro poznata, sta namreč že dolgoletna člana tretjeligaške druščine. Ekipa Čarde je bila naši ekipi v preteklosti trd oreh. V zadnjem obdobju boljše medsebojne rezultate beleži naša ekipa, a to je daleč od merila na nedeljskem obračunu. “Preteklost je za spomine, sedanjost zato, da se udejanji.”

Naša ekipa si je precej stežka priigrala sobotno domačo zmago proti Ljutomeru. Gostan in Vinkovič sta s soigralci zrežirala preobrat, ki je prinesel še šesto zaporedno zmago v spomladanskem delu. Podoben razplet je bil tudi v Križevcih, kjer je gostovala Čarda in lovila zaostanek z 2:0 in podobno kot naša ekipa uspela slaviti z 2:3. Pred nami je torej dvoboj ekip s podobnim razpletom v zadnjem krogu.

Naša ekipa bo vnovič lahko računala na usluge Raduhe Patrika, ki se vrača po prestali kazni zaradi kartonov. Ponovno bi naj bil, če ne pride do zapleta, trenerju Jančarju na voljo tudi Matjašec. Še naprej je poškodovan Tompa, ostalih kaznovanih ni.

Prvenstvo se počasi približuje sklepni fazi, kar za našo ekipo pomeni serija derbijev. Zato Vas že tokrat, dragi naši navijači vabimo v Martjance, da skupaj ekipi pomagamo do zmage!!!

Datum Ura Tekma
22.04.17 16.30 Avto Rajh Ljutomer : Turnišče
23.04.17 16.30 Tromejnik G-Sukič : NŠ Mura
23.04.17 16.30 Lušt Beltinci : Hotiza
22.04.17 19.00 Nafta 1903 : GMT Bogojina
23.04.17 16.30 Polana : ŠD NK Križevci
23.04.17 16.30 Čarda Martjanci : Odranci
23.04.17 10.30 Rakičan : Grad