OBČINA ODRANCI

Tekmo “za dobre živce” proti Polani dobili po popolnem preobratu, že v soboto veliki derbi proti Nafti 1903

Sredin predpraznični obračun 21.kroga 3.SNL-V med Odranci in Polano je bil za tiste z zares “dobrimi živci”. Monoton prvi polčas je zamenjala infarktna končnica v kateri so bili uspešni naši fantje in tako svoj niz zmag podaljšali na osem. Obračun si je klub delovnemu dnevu v ŠRC-ju ogledalo okrog 250 obiskovalcev.

Tekmo je bolje odprla naša ekipa in si že v 10.minuti pripravila zrelo priložnost, iz katere bi lahko tudi povedla. Predložek Hozjana z desne strani je z glavo zaključil Vinkovič, toda žogo udaril v tla, od tal pa se je okroglo usnje nevarno odbilo, a je strel kljub vsemu atraktivno ukrotil vratar Šaruga. Do 35.minute ni bilo omembe vrednih situacij, nato pa je v protinapad po levi krenil Vori Rok, nekaj sezon nazaj igralec našega kluba. Strel s strani je ubranil Raduha. V 42.minuti je Horvat z desne poslal predložek prostemu Srešu na levo stran. Slednji je poskusil s plasiranim udarcem in stresel prečnik gola gostov. Mreže so do odhoda na odmor mirovale.

V 55.minuti je v protinapad po desni krenil Samo Žalik, streljal po tleh, Raduha je bil vnovič na mestu.

1:0 Horvat (58.minuta)

Tri minute pozneje je naša ekipa kombinirala po levi strani. Naposled se je za predložek odločil Hozjan, v kazenskem prostoru Polane pa je bil najbolj spreten Horvat in z glavo žogo potisnil v mrežo za vodstvo naše ekipe z 1:0.

1:1 Žalik Samo (67.minuta)

Devet minut pozneje pa se je tresla tudi naša mreža. Gostje so poslali predložek z leve strani, v kazenskem prostoru pa je bil najbolj prepričljiv Samo Žalik in z zunanjim delom stopala ugnal vratarja Raduho. Izid je bil poravnan na 1:1.

1:2 Vori (79.minuta)

V 79.minuti pa povsem nepričakovano vodstvo gostov. Vori je sprejel podajo na levi strani, potegnil proti našemu golu in streljal na oddaljenejšo vratnico. Raduha je bil brez moči, gostje pa so se veselili vodilnega zadetka.

2:2 Horvat (87.minuta)

In ko je že kazalo na zmago gostov iz Polane, pa je naša ekipa izenačila. Tekla je 87.minuta. Podajo iz kota je poslal Matjašec, v gneči pa je Horvat žogo potisnil v mrežo za novo izenačenje tik pred koncem obračuna.

3:2 Raduha Patrik (92.minuta)- enajstmetrovka

Naša ekipa je v izdihljajih tekme krenila na vse ali nič, kar se ji je naposled obrestovalo. Proti golu je potegnil Sreš, a bil v kazenskem prostoru nepravilno zaustavljen. Sodnik Mežnar je signaliziral enajstmetrovko, katero je izkoristil tokratni kapetan Raduha Patrik in poskrbel za popoln preobrat v izdihljajih tekme.

11m NK Odranci 90*

Objavil/a NK ODRANCI dne 26. april 2017

Naša ekipa sicer v igri ni blestela, a kljub zdestkani zasedbi pripravila nov rezultatski preobrat. Upajmo, da poškodba Dejan Žnidariča ni hujše narave, zato optimistično odhajamo v Lendavo, kjer bo v soboto ob 19.00 veliki derbi 22.kroga med Nafto 1903 in Odranci.

Spomnimo… Jeseni sta se ekipi v dramatičnem obračunu v Odrancih  razšli z rezultatom 2:2. Oba zadetka za našo ekipo je prispeval Tompa, ki pa bo tokrat v Lendavi brzčas zgolj gledalec. Še vedno je namreč poškodovan.

Kljub vsemu pa v soboto VABLJENI VSI pomagat naši ekip do čimbolj pozitivnega rezultata na derbiju.

D.Č.

Datum Ura Tekma
29.04.17 17.00 Avto Rajh Ljutomer : NŠ Mura
29.04.17 16.30 Turnišče : Hotiza
30.04.17 17.00 Tromejnik G-Sukič : GMT Bogojina
30.04.17 17.00 Lušt Beltinci : ŠD NK Križevci
29.04.17 19.00 Nafta 1903 : Odranci
30.04.17 17.00 Polana : Grad
30.04.17 17.00 Čarda Martjanci : Rakičan