OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – TROMEJNIK G-SUKIČ

Začelo se je dobro… naša ekipa je kljub zdesetkanemu kadru in z zvrhano mero previdnosti opravila z uvodnim gostovanjem pri novincu Slatini. A to je že za nami. Nov konec tedna nam prinaša povsem drugo zgodbo, zgodbo, ki utegne biti povsem drugačna. Drugi prvenstveni krog naši ekipi prinaša prvo domačo tekmo, nasprotnik pa bo ekipa Tromejnika.

Da, tisti Tromejnik, ki je že v lanski sezoni povzročal nemalo sivih las večini tretjeligašev in tudi naša ekipa ni bila prav nobena izjema. Jesenski poraz doma in sila težka minimalna spomladanska zmaga v prejšnji sezoni sta dokaz, kakšnega nasprotnika lahko pričakujemo  v nedeljo v ŠRC.

Ampak naj si bo to dovolj o našem nedeljskem nasprotniku… Kaj pa v našem kadru?… Trener Jančar bo v nedeljo pozdravil četico “pogrešanih” na uvodnem srečanju v Radencih. V kader se vračajo vratar Darko Prša, bočni branilec Bojan Matjašec in ofenzivni vezni igralec Darko Atanasov. Če bo vse po sreči, bomo v kadru lahko pozdravili tudi Iva Kuzmo, ki se je domači publiki do sedaj predstavil zgolj na prijateljskem obračunu proti Ormožu, vmes pa so ga pestile poškodbe. Pisana zasedba bo krenila po nove točke in upamo samo lahko, da jim bo v nedeljo za razliko od lanske jeseni uspelo.

Zato Vas dragi navijači v nedeljo vnovič vabimo v domači nogometni hram. Tokrat bo šlo zares. Žoga bo s sredine krenila ob 17.00 uri.

VABLJENI !!!

Pari 2.kroga 3.SNL-V

Datum Ura Tekma
26.08.17 17.00 Avto Rajh Ljutomer : Črenšovci
27.08.17 17.00 Čarda Martjanci : Turnišče
27.08.17 17.00 Odranci : Tromejnik G-Sukič
27.08.17 17.00 Polana : Radenska Slatina
26.08.17 17.00 ŠNK Radgona : Hotiza
27.08.17 17.00 Grad : Lušt Beltinci
27.08.17 10.30 Rakičan : Bogojina
3. krog, 03.09.17