OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: TURNIŠČE – ODRANCI

Prvi septemberski vikend, čas za 3.krog 3.SNL-vzhod. Tokrat se vidimo v soboto, razlog: nedeljski derbi med Nafto in Muro, ki bo začinil vikend dogajanje v 2.SNL. Za našo ekipo pa… drugo gostovanje v tej sezoni. Ekipa odhaja v Turnišče, k ekipi, katero je v zadnjih sezonah premagovala, a v svoji zgodovini ni bilo vselej tako.

Za četico trenerja Jančarja sta dva obračuna proti povsem različnima nasprotnikoma. Zadnja nedelja spominja na trd boj proti Tromejniku, kjer je naša ekipa uspela, kar že več krat… preobrniti izid. A dvoboj je terjal tudi svoj davek. Poškodba Jerebica še ni zaceljena, zato ga ni za pričakovati v načrtih Jančarja za sobotni obračun v Turnišču. Bolje kaže Gostanu, ki je že v pogonu treningov in bo v kadru. Vrača se tudi Tompa, katerega ni bilo v kadru v prvih dveh tekmah.

Foto: Pomurec.com

Ekipi vlada veliko zanosa. Nekoliko slabši rezultati s prijateljskih obračunov so pozabljeni in čas je za nove zmage. V soboto bodo zato krenili po novo.

Ekipa Turnišča je proti Čardi pokazala, da v tej sezoni cilja bistveno višje. Zato pričakujemo neugodnega nasprotnika, ki bo imel prednost domačega igrišča.

Sredina pokalna zmaga proti Dolgi vasi je sicer lep uspeh, merilo za nadaljne prvenstvene obračune pa sploh ne. Zato pričakujemo borbo za vsako žogo in navsezadnje za “modri odranski dres”

Vidimo se v soboto ob 17.00 v Turnišču. Dragi navijači… ekipa računa tudi na vašo bučno podporo.

VABLJENI !!!

Pari 3.kroga 3.SNL-V:

Datum Ura Tekma
03.09.17 17.00 Bogojina : Avto Rajh Ljutomer
02.09.17 17.00 Lušt Beltinci : Rakičan
03.09.17 14.00 Hotiza : Grad
02.09.17 17.00 Radenska Slatina : ŠNK Radgona
03.09.17 17.00 Tromejnik G-Sukič : Polana
02.09.17 17.00 Turnišče : Odranci
02.09.17 17.00 Črenšovci : Čarda Martjanci