OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – ČRENŠOVCI

Lahko bi rekli, da je spet čas za dobri stari sosedski obračun… Dvoboj med Odranci in Črenšovci v svoji polpretekli zgodovini tudi že o marsičem odločal. Nemalo igralcev je obleklo dres tako enih, kot drugih. Toda v zadnjih sezonah je blišč sosedskega obračuna resnici na ljubo nekoliko zbledel, več uspeha pa je imela v medsebojnih obračunih naša ekipa.

.

Morebiti pa je prav v tej sezoni vnovič čas, da se dvoboju med Odranci in Črenšovci povrne stara slava. Sosedje so se namreč po eni sezoni vrnili med tretjeligaše, po treh odigranih krogih pa za novinca štiri zbrane točke niso nikakor zanemarljiv podatek. Našo ekipo čaka torej spoštovanja vreden nasprotnik.

Toliko torej o naših nedeljskih nasprotnikih… poglejmo, kaj se dogaja v našem taboru. Lahko bi rekli, da se povsem mirno pripravljajo na nove izzive. Nekaj težav je še pri Hozjanu in Jerebicu. Prvi bo v nedeljo nared, drugi najverjetneje še med gledalci. Navdušuje pa dejstvo, da v formo prihajajo tudi drugi. Dokaz tega je bila visoka zmaga v Turnišču, katera sicer ni v kategoriji za predčasno slavo. A daje neke smernice, kam lahko ta ekipa poseže.

V nedeljo bodo Jančarjevim fantom nasproti stali igralci podobnega moštva. Pričakujemo trd obračun in tudi zaradi medsebojnega poznanstva in prijateljska izven zelenic tudi naboja poln sosedski dvoboj.

Zato, dragi navijači bodite z nami v nedeljo ob 16.30 v ŠRC Odranci in navijajte za naše fante.

Pari 4.kroga 3.SNL-vzhod
Datum Ura Tekma
09.09.17 16.30 Avto Rajh Ljutomer : Čarda Martjanci
10.09.17 16.30 Odranci : Črenšovci
10.09.17 16.30 Polana : Turnišče
09.09.17 16.30 ŠNK Radgona : Tromejnik G-Sukič
10.09.17 16.30 Grad : Radenska Slatina
10.09.17 11.00 Rakičan : Hotiza
10.09.17 16.30 Bogojina : Lušt Beltinci