OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Avto Rajh Ljutomer – Odranci

Za nami je nepričakovan, celo prisilni odmor od tretjeligaških tekem. Prejšnji krog je odplaknilo močno deževje in nedeljske neodigrane tekme prestavilo na sredo 27.09.2017. Pred večino ekip je tako naporen teden, ki bo vseboval kar tri tekme. Naša ekipa ni prav nobena izjema in tudi njo čaka pester zadnji septemberski teden.

Najprej pa že to soboto sledi obračun z zanimivim in tudi težkim nasprotnikom. Gostovanje v Ljutomeru… nam je včasih ležalo, včasih sploh ne… odvisno od sezone. Arhiv beleži visoke zmage in tudi grenke poraze. Prleki so že kar nekaj sezon zanimiv član lige, saj so s svojimi predstavami popestrili marsikatero sezono. Strelska forma Andreja Lotriča in svoj čas “Odrančarji v ekipi” (Vogrinec, Bogdan, Mlinarič) so spoštovanja vredni dejavniki, da je v soboto potrebno na gostovanje kreniti predvsem z veliko željo in tudi z zvrhano mero previdnosti.

V kader Bojana Jančarja se počasi vračajo tudi poškodovani igralci, katerim je prisilni odmor dobro del. V dresu tako lahko v soboto vnovič pričakujemo Jerebica, pod vprašajem je nastop Erika Hozjana, katerega gleženj še ni čisto nared. Tako lahko rečemo, da gremo na gostovanje s skoraj vsemi “topovi”.

In to je naloga tudi za naše gledalce in navijače, predvsem, da pospremijo sobotno gostovanje in z navijanjem naši ekipi pomagajo do ohranitve vseh točk v dosedanjem delu prvenstva. Pomoč s tribun bo več kot dobrodošla…. Urnik prihodnji teden bo naporen… Najprej v sredo zaostala tekma s Čardo in nato nedeljski derbi s Polano na domači zelenici.

Ampak najprej, VSI V LJUTOMER!!!

Pari 6.kroga 3.SNL-V:
Datum Ura Tekma
23.09.17 16.00 Avto Rajh Ljutomer : Odranci
24.09.17 16.00 Polana : Čarda Martjanci
23.09.17 16.00 ŠNK Radgona : Črenšovci
24.09.17 16.00 Grad : Turnišče
24.09.17 10.30 Rakičan : Tromejnik G-Sukič
24.09.17 16.00 Bogojina : Radenska Slatina
24.09.17 16.00 Lušt Beltinci : Hotiza