OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – POLANA

Pester nogometni teden se počasi preveša proti koncu in ponudil nam bo tekme 7.kroga 3.SNL-vzhod. Za našo ekipo bo to sila zanimiv krog, saj po dveh zaporednih gostovanjih in še prisilnem odmoru spet prinaša dvoboj na domači zelenici, pred domačo publiko. Nasprotnik pa…. zanimiv, atraktiven in trenutno vodilna ekipa prvenstva… POLANA!

Na sami sredini jesenskega dela tekmovanja bomo torej spremljali derbi trenutno edinih ekip v prvenstvu, ki še nista oddali niti točke. Vodilni trojček se je zadnjo sredo prelevil v dvojček, tako velja nedeljski obračun vsekakor za derbi. Polana prihaja motivirana in navdušenja polna nad svojimi dosežki v tej sezoni. Naša ekipa medtem uspešno dela svojemu cilju nasproti. V sredo sicer ni šlo vse po načrtih, a so Jančarjevi varovanci v tej sezoni že dokazali, kako se stvari streže.

                                Foto: Pomurec.com

Z nogometaši Polane se je naša v zadnjih dveh sezonah redna srečevala na prvenstvenih obračunih. Več uspeha so sicer imeli naši fantje, ampak tole merilo v nedeljo ne pride v poštev. Svoje bo naredila tudi dnevna forma enih in drugih, seveda pa tudi gledalci v športnem parku, katerih pričakujemo veliko.

S kartoni “zaenkrat” v obeh taborih ni težav. Naša ekipa bo vsekakor pogrešala poškodovanega Gostana, ostali bodo nared in na voljo trenerju Jančarju.

Dovolj besed, v nedeljo ob 16.00 uri bo čas, da spregovori 22 igralcev na zelenici v športnem parku. Naši navijači pa… saj veste… Modri navijaški šali naj bodo obvezna oprema!!!

SE VIDIMO NA DERBIJU!!!

Pari 7.kroga 3.SNL-V:
Datum Ura Tekma
01.10.17 16.00 Hotiza : Avto Rajh Ljutomer
30.09.17 16.00 Radenska Slatina : Lušt Beltinci
01.10.17 16.00 Tromejnik G-Sukič : Bogojina
01.10.17 16.00 Turnišče : Rakičan
30.09.17 16.00 Črenšovci : Grad
01.10.17 16.00 Čarda Martjanci : ŠNK Radgona
01.10.17 16.00 Odranci : Polana