OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ŠNK RADGONA – ODRANCI

Z 8.krogom vstopamo v drugo polovico jesenskega dela tretjligaške sezone. Za našo ekipo je burna tekma 7.kroga proti Polani, kjer so varovanci trenerja Bojana Jančar žal pred domačimi gledalci prvič položili orožje. Razočaranje je bilo prisotno, a prvenstvo gre naprej in na nadaljevanje je potrebno gledati z dvignjeno glavo.

V 8.krogu našo ekipo čaka gostovanje pri še enem novincu, ki se je tretjeligašem pridružil v tej sezoni. Ekipa Radgone se je naši ekipi predstavila že na turnirju za pokal občine Odranci in se z našo ekipo takrat tudi pomerila v tekmi za 3.mesto. Sredi poletja je bila boljša naša ekipa. A pripravljalne tekme so povsem druga zgodba napram prvenstvenim.

V želji po popravnem izpitu napram nedeljskemu porazu proti Polani, bo naša ekipa tudi tokrat krenila po vse tri točke. Vse drugo je pravzaprav novo razočaranje. Ekipa Radgone se v družbi tretjeligašev bori spodobno. Na lestvici so trenutno sosedje rivalu iz Radencev, zbrali so 9 točk. Nasprotnik bo torej spoštovanja vredna ekipa.

Naša klop bo imela na voljo vse igralce, ki bodo trenutno sposobni za igro. V kombinacijah trenerja Jančarja definitivno ne bo Romana Gostana, ki je že zaključil z jesenskim delom tekmovanja. Roman je medtem že prestal operacijo poškodovanega kolena. Na bolje kaže tudi s poškodbo Gerencserja, katerega je Jančar bil prisiljen zamenjati že na ogrevanju proti Polani.

Zato dragi gledalci… dajmo pomagati ekipi do dobrega rezultata v Radgoni. Tokrat v soboto, 07.10.2017 ob 15.30 uri !!!

VABLJENI !!!

Pari 8.kroga:

Datum Ura Tekma
07.10.17 15.30 Avto Rajh Ljutomer : Polana
07.10.17 15.30 ŠNK Radgona : Odranci
08.10.17 15.30 Grad : Čarda Martjanci
08.10.17 10.30 Rakičan : Črenšovci
08.10.17 15.30 Bogojina : Turnišče
08.10.17 15.30 Lušt Beltinci : Tromejnik G-Sukič
08.10.17 15.30 Hotiza : Radenska Slatina