OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – GRAD

Po minimalni zmagi nad Radgono sedaj našo ekipo čaka nova domača tekma. Pred domačimi navijači bodo pričakali ekipo Grada, ki se je v zadnjem krogu morala zadovoljiti s točko proti Čardi.

Čaka nas torej dvoboj starih tretjeligaških znancev, ki sta že nekaj let tesna konkurenta v medsebojnih obračunih. Mit, da naša ekipa ima vselej težave z ekipo Grada … se je v zadnjih dvobojih izkazal za neveljavnega. A ob nepravem pristopu lahko pride hitro do scenarija, v katerem bi se veselili tokratni naši gostje.

Po eni strani torej spoštovanje nasprotnika, po drugi pa nova motivacija, da fantje tudi pred domačimi tribunami navijačem dokažejo, da je bil poraz proti Polani zgolj posledica “slabega dne”. Lov na nove točke bo torej spet odprt, našo ekipo  pa zanima zgolj zmaga in tri točke.

Oba trenerja, Jančar in Črnko, “prekaljena mačka” zaenkrat težav s kartoni nimata. Težave se pojavljajo pri poškodbah, ki so za to fazo tekmovanja že pričakovane. Ampak boljše, da ne takšne narave, kot je poškodba Romana Gostana. Slednji je prestal operacijo stranskih kolenskih vezi, čaka ga še operacija prednje križne vezi. Žal je na kocki nadaljna kariera.

Roman bo tudi v nedeljo med navijači in bo vzpodbujal svoje soigralce v lovu na nove tri točke. Enaka naloga čaka tudi vse ostale, zato v nedeljo ob 15.30 uri vsi v športni park !!!

Pari 9.kroga 3.SNL-V:

Datum Ura Tekma
14.10.17 15.30 Radenska Slatina : Avto Rajh Ljutomer
15.10.17 15.30 Tromejnik G-Sukič : Hotiza
15.10.17 15.30 Turnišče : Lušt Beltinci
14.10.17 15.30 Črenšovci : Bogojina
15.10.17 15.30 Čarda Martjanci : Rakičan
15.10.17 15.30 Odranci : Grad
15.10.17 15.30 Polana : ŠNK Radgona