OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: RAKIČAN – ODRANCI

Tokrat si bomo za ogled novega prvenstvenega obračuna rezervirali kar nedeljski dopoldan. Trener Bojan Jančar bo s svojimi fanti gostoval tako rekoč kar “pred svojim dvoriščem”. Torej pred nami gostovanje v Rakičanu.

Pred ekipo je torej nova naloga, nov lov na vse tri točke, katere so seveda en in edini cilj na nedeljskem obračunu. Domačini so po slabem začetku sezone sedaj vendarle ujeli svojo formo, naša ekipa še naprej ostaja pri enem in edinem porazu proti Polani.

Zadnjo nedeljo so fantje do treh točk prišli po preobratu nad Gradom. Preveč enolična igra v prvem delu in premalo agresivnosti vse do 70.minute tekme je povzročilo, da je ekipa morala svojo kožo pred domačimi navijači reševati v sami končnici tekme. Rakičan je imel na “pladnju” v Martjancih tudi zmago, a so se naposled v derbiju začelja morali zadovoljiti s točko.

Varovanci trenerja Jančarja se bodo domačinom zoperstavili brez kaznovanega Atanasovega, ki je kot prvi člen naše ekipe z bonusom rumenih kartonov. Na prisilnem počitku ostaja Gerencser, še v bolj nezavidljivem položaju je Gostan, ki je definitivno zaključil z jesenskim delom, navsezadnje verjetno tudi s sezono.

Kljub vsemu ekipa zre optimistično v nedeljski dopoldan. Seveda upamo, da bo uspešen, ne glede na štart obračuna še pred nedeljskim kosilom. Seveda vabimo tudi vse naše gledalce in navijače, da izkoristijo nedeljski dopoldan in se nam priključijo v Rakičanu!

VABLJENI !!!

Pari 10.kroga 3.SNL-V:

Datum Ura Tekma
21.10.17 15.00 Avto Rajh Ljutomer : ŠNK Radgona
22.10.17 15.00 Grad : Polana
22.10.17 10.30 Rakičan : Odranci
22.10.17 15.00 Bogojina : Čarda Martjanci
22.10.17 15.00 Lušt Beltinci : Črenšovci
22.10.17 15.00 Hotiza : Turnišče
21.10.17 15.00 Radenska Slatina : Tromejnik G-Sukič