OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – BOGOJINA

Predpraznični konec tedna nam poleg “čarovniškega vzdušja” ponuja tudi tekme 11.kroga 3.SNL-V. Pred ekipami je torej zadnji del jesenskega dela prvenstva. Naša ekipa na lestvici še naprej oblega vodilno Polano, ki prvenstvo nadaljuje v povsem svojem slogu. Če želi naša ekipa ostati še naprej najzvestejši zasledovalec vodilne ekipe lige, bo potrebno tudi v tem krogu osvojiti vse tri točke. Nedeljski nasprotnik naših fantov bo ekipe Bogojine.

Torej nasproti našim fantom bo stala ekipa, ki je prav v prejšnji sezoni nepričakovano v Odrancih osvojila točko in posledično vplivala tudi na razplet prvenstva. Tokrat je razmerje vendarle malce drugačno. Bogojina še naprej krade dragocene točke in zaenkrat zaseda 8.mesto z 10 zbranimi točkami. Naša ekipa jih je do sedaj zbrala 27.

V uradnih dvobojih sta se ekipi srečali šele v zadnji sezoni, po jesenskem remiju v Odrancih, je naša ekipa spomladi slavila v gosteh in krenila v lov za Nafto in Muro.

Pred vnovičnim dvobojem trener Jančar še ne bo imel na voljo popolne zasedbe. Na listi rumenih kartonov je Darka Atanasova zamenjal Aleš Kalamar, vprašljiv ostaja nastop branilca Gerencserja. Toda kljub vsemu je cilj naše ekipe in tudi naših navijačev zgolj in samo 3 točke, kar bi bil dober scenarij pred derbijema z Beltinci in Hotizo.

Zato v nedeljo izkoristimo predpraznično vzdušje in navijajmo za našo ekipo. Pozor, zaradi premika ure na zimski čas, bo žoga s sredine krenila že ob 14.00. VABLJENI !!!

Pari 11.kroga 3.SNL-V:

Datum Ura Tekma
29.10.17 14.00 Tromejnik G-Sukič : Avto Rajh Ljutomer
29.10.17 14.00 Turnišče : Radenska Slatina
28.10.17 15.00 Črenšovci : Hotiza
29.10.17 14.00 Čarda Martjanci : Lušt Beltinci
29.10.17 14.00 Odranci : Bogojina
27.10.17 18.00 Polana : Rakičan
28.10.17 15.00 ŠNK Radgona : Grad