OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: ODRANCI – SLATINA

To nedeljo si bomo čisto zadnjič v letošnjem letu privoščili nogomet v tretjeligaški konkurenci. Medtem, ko je jesenski del uradno pod streho, pa nas ta vikend čakajo tekme 14.kroga, ki sicer velja za prvi spomladanski krog. A, kot je praksa vodstva tekmovanj kar nekaj zadnjih sezon, bo tudi 14.krog te sezone odigran kar jeseni.

Za našo ekipo to pomeni druga zaporedna domača tekma za konec dobre polovice prvenstva. Drugič to jesen bodo moči prekrižali z ekipo Slatine, s katero so se srečali že v samem uvodu v prvenstvo.

Naša ekipa je takrat suvererno opravila z domačini in slavila z 0:2. Po gol na polčas sta prispevala že dlje časa poškodovani Gostan in v nadaljevanju še Patrik Horvat. Zmaga je slonela predvsem na izkušnjah, saj je naša ekipa uvodno tekmo odigrala sila zdesetkana.

Počasi je mineval jesenski del tekmovanja in naši fantje so pridno tlakovali pot do željenih mest. Vselej ni šlo gladko, tudi igra vsakokrat ni stekla. Zaenkrat je ostalo pri porazu s Polano in remijem z Beltinci. Vse ostalo so zmage in upamo, da bo v nedeljo v vrečo dodana še ena.

Nedeljski dvoboj 14.kroga bodo izpustili poškodovana Gostan in Jerebic, zaradi bonusa kartonov prisilni počitek in predčasni konec jesenskega dela čaka Erika Hozjana. Vse ostale pričakujemo v kadru, kakor tudi na prvem medsebojnem obračunu odsotno četico Atanasov, Kuzma, Matjašec, Prša in takrat na ogrevanju poškodovani Vinkovič.

V nedeljo ob 14.00 vabljeni spet v našo družbo. Navsezadnje je v igri 1.mesto po dobri polovici prvenstva, o katerem bo deloma odločal tudi sosedski derbi med Polano in Hotizo.

VABLJENI k navijanju in seveda stiskat pesti za naše fante!

Pari 14.kroga 3.SNL-V:
Datum Ura Tekma
18.11.17 14.00 Avto Rajh Ljutomer : Rakičan
19.11.17 14.00 Grad : Bogojina
18.11.17 14.00 ŠNK Radgona : Lušt Beltinci
19.11.17 14.00 Polana : Hotiza
19.11.17 14.00 Odranci : Radenska Slatina
19.11.17 14.00 Čarda Martjanci : Tromejnik G-Sukič
18.11.17 14.00 Črenšovci : Turnišče