Roman Gostan nogometnim zelenicam pomahal v slovo

V soboto, 30.06.2018 je v športnem parku v Odrancih potekal prav poseben športni popoldan v katerem se je od aktivne nogometne kariere poslovil dolgoletni uspešen domači napadalec Roman Gostan. V ta namen je v svojo družbo povabil kar tri ekipe, ki so odigrale revialni nogometni turnir. Nastopale so ekipe: Domači prijatelji, Mix prijatelji in Mura ex mladinci.

Rezultati:

Domači prijatelji – mix prijatelji 0:2

Domači prijatelji – Mura ex mladinci 3:7

Mura ex mladinci – mix prijatelji 1:2

Posamezno ekipo so zastopali sledeči igralci:

DOMAČI PRIJATELJI: Ščančar Franc, Virag Srečko, Duh Jernej, Duh Matej, Marinič Aleš, Zadravec Aleš, Kavaš Peter, Mertik Bojan, Kavaš Aleš, Smej Tadej, Jerebic Aleksander, Borovič Jernej, Borovič David, Raduha Borut, Jerebic Daniel. trener: Stanko Casar

MIX PRIJATELJI: Florijan Raduha, Martin Gonc, Borut Gerenčer, Sebastjan Kavaš, Jernej Tkalec, Primož Mlinarič, Rok Vori, Aleš Zver, Patrik Raduha, Erik Hozjan, Luka Virag, Dario Toplek, Jernej Tkalec, Mitja Žerdin (ni igral zaradi poškodbe), Jure Arsič, trener: Marjan Rajbar

MURA EX MLADINCI: Aleš Luk, Jožek Špilak, Mitja Morec, Darijan Slavic, Boštjan Bačič, Simon Cotter, Aleš Šajt, Danijel Faršang, Jože Benko, Matjaž Vugrinec, Dejan Šnurer, Štefan Horvat, Igor Preininger, Darko Tratnjek, Leon Bači

Prvi del popoldneva je minil v prijateljskem duhu tako na igrišču, kot ob njem.

Po koncu revilnega turnirja pa se je pričela še prijateljska tekma članskih ekip med domačini NK ODRANCI in gosti, ekipo NŠ MURE. Še preden je glavni sodnik Bojan Mertik označil začetek obračuna, se je domači klub tudi uradno poslovil od Romanove kariere z nagovorom in darilom. Roman je na zelenici ostal dobrih 5 minut, nakar ga je trener Aleš Zver, ki je ekipo vodil ob odsotnosti prvega trenerja Franca Cifra potegnil na klop. Roman je ob odhodu prejel še darilo od glavnega sodnika in dobrega prijatelja Bojana Mertika in sicer uradni sodniški dres lige prvakov, katerega je Mertik nosil na kvalfikacijah za to najelitnejše tekmovanje.

Naša prenovljena in tudi tokrat zdesetkana zasedba pa ni uspela parirati razpoloženim Murašem, ki so žogo za hrbet Prše pospravili kar 14x. Naj omenimo, da naša ekipa priprav še sploh ni začela in ni opravila niti enega treninga. Tekma je bila odigrana v čast slovesu Romana Gostana z nogometnih zelenic.

Kljub visokemu rezultatu pa so vse ekipe druženje nadaljevale tudi po tekmi in tako je bil revialni popoldan uspešno zaključen.

ROMAN, še enkrat HVALA !!!

Postava Odranci: Prša, Car, Suhač, Copot, Madon, Vok, Legen, Tompa, Kociper N., Sreš, Gostan; igrali so še: Horvat, Kavaš, Kociper D., Horvat B., Čurič, Žugelj, Vinkovič; trener: Aleš Zver

Postava NŠ Mura: Matošević, Karničnik, Lukač, Laci, Šturm, Kozar, Sočič, Šlak, Kouter, Bobičanec, Sirk; igrali so še: Šafarič, Kous, Boškovič, Kurbus, Žekš, Maruško, Lorbek, Šušnjara, Horvat, Rebernik, Maroša; trener: Ante Šimundža