Za nami 5.izvedba turnirja mlajših selekcij

Zadnji konec tedna je v telovadnici OŠ Odranci v organizaciji našega kluba potekal že tradicionalni 5.turnir mlajših selekcij. V kategorijah do 7,9 in 11 let je tako sodelovalo 28 različnih ekip. Dvodnevni dogodek se je najprej pričel s sobotnim dopoldanski turnirjem selekcij U11, nadaljeval v sobotnem popoldnevu s selekcijo U9 in končal v nedeljskem popoldnevu s selekcijo U7. Oba dni smo spremljali precej napete tekme, saj sta se turnirja U11 in U7 odločala šele po strelih z bele točke. Naš mlajše selekcije so se spet zelo dobro odrezale. Ekipa Odranci 1 pod vodstvom trenerja Romana Gostana je tekmovanje končala na 2.mestu, saj so po loteriji strelov z bele točke izgubili proti NŠ Mura. Strele z bele točke je dan pozneje streljala tudi selekcija U7- Odranci 1, ki je bila uspešnejša in po strelih z bele točke prišla v finale, kjer je izgubila z ekipo Vipoll Veržeja. Dobro je kazalo tudi ekipi U7- Odranci 2, ki so tekmovanje končali na 4.mestu. Nekoliko manj uspešni sta bili selekciji U11- Odranci 2 in selekcija U9, ki sta tekmovanje končali v skupinskem delu, a se kljub temu odlično odrezali.

REZULTATI TURNIRJEV:

Selekcija U-11

1.mesto – NŠ MURA

2.mesto- NK ODRANCI 1

3.mesto – NAFTA 1903

Selekcija U-9

1.mesto – ND BELTINCI IŽAKOVCI

2.mesto – NK PLANIKA TURNIŠČE

3.mesto – NK GANČANI 1

Selekcija U-7

1.mesto- VIPOLL VERŽEJ

2.mesto – NK ODRANCI 1

3.mesto – NK PLANIKA TURNIŠČE

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo občini Odranci, ki je bila tudi generalni pokrovitelj turnirja. Zahvala gre tudi matični MNZ Lendava in OŠ Odranci. Za pomoč pri raznih opravilih na turnirju se zahvaljujemo vsem staršem otrok, članom UO NK Odranci ter ostalim prostovoljcem in morebiti neimenovanim.

Se vidimo spet prihodnje leto!!!