OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Odranci – Čarda Martjanci

Po enotedenskem prisilnem počitku se bo za našo ekipo ta konec tedna očitno vendarle izšlo, da bo lahko nadaljevala s tekmovalnimi boji v 3.SNL-vzhod. Četa trenerja Bojana Jančarja bo doma pričakala ekipo Čarde iz Martjancev. Bo pa dvoboj malce v senci derbijev v Ljutomeru in Gradu, kjer bosta gostovala Lušt Beltinci oz.Tromejnik.

Potem, ko imajo naši fantje tekmo manj, jih je na prvem mestu zamenjala Polana. Koliko je veljal prisilni počitek v prejšnjem prazničnem koncu tedna, bo jasno že to nedeljo.

Naši nasprotniki sicer ostajajo brez spomladanskih točk. A so že na jesenskem medsebojnem obračunu so dokazali, da utegnejo vseskozi biti trn v peti nasprotnikom. Jeseni je naša ekipa medsebojni dvoboj v Martjancih z goloma Raduhe in Kuzme dobila z 2:1, čeprav so domačini precej ogrožali zmago naše ekipe. Ekipa je povrhu vsega plačala še visok davek, sprva zaradi slabega vremena prestavljene tekme in izgubila poškodovanega Romana Gostana, ki je še danes povsem na stranskih tirnicah, kar se igranja nogometa tiče. 

Tudi v tokratni dvoboj bo potrebno kreniti z zvrhano mero previdnosti, a tudi veliko optimizma. Cilj je zmaga, kar bi bilo pred zaostalim dvobojem s Črenšovci (sreda, 11.4. ob 16.30), ter nedeljsko domačo tekmo proti Ljutomeru pravi balzam za motivacijo ekipe.

Razen Tompe in Matjašeca bodo ostali pripravljeni za igro. Na klopi za rezervne igralce bomo bržkone po dolgem času pozdravili Damira Zvera. Vsi pripravljeni za boj in lov na nove tri točke.

Zato vabilo velja, torej v nedeljo bo 16.00 vsi v športni park. Obeta se nam lepo vreme in upajmo tudi lepa nogometna predstava.

VABLJENI !!!

Pari 18.kroga 3.SNL-V:
Datum Ura Tekma
07.04.18 16.00 Avto Rajh Ljutomer : Lušt Beltinci
08.04.18 16.00 Bogojina : Hotiza
08.04.18 10.30 Rakičan : Radenska Slatina
08.04.18 16.00 Grad : Tromejnik
07.04.18 16.00 ŠNK Radgona : Turnišče
08.04.18 16.00 Polana : Črenšovci
08.04.18 16.00 Odranci : Čarda Martjanci