OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: BOGOJINA – ODRANCI

Pred našo ekipo je to nedeljo predzadnje gostovanje v letošnji tretjeligaški sezoni. In če se morebiti komu zdi, da bosta krog št. 25 in 26 najpomembnejša za končne odločitve v letošnji sezoni, bo vsekakor tudi ta 24.kroga sila pomemben. Na gostovanju v Bogojini, katero sledi to nedeljo, naši ekipi, če želi še naprej konkurirati za prvaka lige, igra praktično zgolj in samo zmaga.

Ekipa se sicer zadnje tri kroge “muči” s svojimi nasprotniki. Dva poraza na Goričkem sta ekipo potisnila v težak položaj iz katerega se je zadnjo nedeljo s težavo vendarle izvlekla proti Rakičanu. Tudi takrat ni šlo vse po načrtih, a tudi take tekme je potrebno na tak ali drugačen način tudi dobiti.

Jesenski dvoboj je na domači zelenici naša ekipa dobila z zadetki Tompe, že takrat je dva zadetka prispeval Raduha, ki tudi trenutno blesti v svoji strelski formi, čeprav opravlja naloge klasičnega veznega igralca.

Zdesetkana zasedba trenerja Jančarja je sedaj nekako postala že stalnica. V kadru v nedeljo ne bo kaznovanega Balažica, pričakujemo pa vrnitev Jerebica, nekaj težav s poškodbo mišice ima tudi Dejan Sreš.

Navkljub vsemu pa ekipa optimistično odhaja na gostovanje v Bogojino, kjer bo krenila po vse tri točke. In pri tem računa tudi na pomoč svojih navijačev, ki bo tudi tokrat v čim večjem številu več kot dobrodošla. Zato vabljeni v nedeljo ob 17.00 uri pomagat naši ekipi.

Pari 24.kroga:

Datum Ura Tekma
12.05.18 17.00 Avto Rajh Ljutomer : Tromejnik G-Sukič
12.05.18 17.00 Radenska Slatina : Turnišče
13.05.18 17.00 Hotiza : Črenšovci
13.05.18 17.00 Lušt Beltinci : Čarda Martjanci
13.05.18 17.00 Bogojina : Odranci
13.05.18 10.30 Rakičan : Polana
13.05.18 17.00 Grad : ŠNK Radgona