OBČINA ODRANCI

Članska ekipa začenja priprave na nadaljevanje prvenstva

Tokratni zimski odmor bo za tretjeligaško druščino nekoliko krajši, kot smo jih bili vajeni preteklih let. Nadaljevanje prvenstva 3.SNL-vzhod je namreč, če bo seveda vreme dopuščalo, predvideno že za 09/10.03.2019, torej teden prej, kot smo bili tega vajeni v preteklih letih. Našo ekipo pa že na samem uvodu čaka gostovanje in derbi z Gradom, ki je trenutno najtesnejši zasledovalec naše ekipe na lestvici.

Franc Cifer ostaja še naprej prvi mož stroke…

Tudi v spomladanskem delu bo ekipo s klopi še naprej vodil trener Franc Cifer. Rezultati in končna uvrstitev po jesenskem delu sta namreč povsem dovolj velika razloga, da se sodelovanje nadaljuje. Tudi spomladi bo Francu pri delu pomagal njegov pomočnik Roman Gostan.

Začetek priprav v ponedeljek, 28.01.2019…

Trener Cifer bo svoje varovance na prvi trening povabil v ponedeljek, 28.01.2019 v športnem parku v Odrancih. Priprave bodo v celoti opravljene na domačih zelenicah z izjemo prijateljskih tekem v gosteh.

Franc CIfer (foto: Prlekija on.net)

 

Nova obraza Meznarič in Lebar, odhajata Car in Lukač…

Mozaik članske ekipe bo spomladi vendarle nekoliko drugačen. Klub sta namreč predvsem z željo po večji minutaži zapustila Jure Lukač in Kevin Car, oba bosta kariero nadaljevala v dresu ŠNK Bakovcev. Sta pa zato v ekipi že dva nova obraza. Anej Meznarič prihaja iz avstrijskega SV Feldbacha, Blaž Lebar pa iz Turnišča. Prvi igra na levem bočnem položaju, drugi na poziciji t.i. “vingerja”. Igralski mozaik bi se do konca prestopnega roka utegnil še malce spremeniti, čeprav drastičnih sprememb ni za pričakovati.

 

 

 

 

 

 

 

Kmalu po začetku priprav že prijateljske tekme…

Po uvodnih treningih že nemudoma sledijo prijateljske tekme, ki jih je predvidenih 7, v skrajnosti slabega vremena ob predvidenem začetku nadaljevanja prvenstva tudi 8.

03.02.2019 ODRANCI – HOTIZA (ŠRC Odranci- pomožno igrišče ali igrišče z umetno travo v Lendava)

09.02.2019 ob 16.00 KRIŽEVCI – ODRANCI (igrišče z umetno travo v M.Soboti)

12.02.2019 ob 19.00 ODRANCI – SV GÜSSING (AUT) (Igrišče z umetno travo v M.Soboti)

16.02.2019 AHHA EMMI BISTRICA – ODRANCI (Slovenska Bistrica- igrišče z um.travo)

22.02.2019 ob 18.00 NAFTA 1903 – ODRANCI (Igrišče z um.travo v Lendavi)

24.02.2019 ob 14.00 MURA U19 – ODRANCI (Igrišče z um.travo v M.Soboti)

2/3.3.2019 ODRANCI – SIMER ŠAMPION (pomožno ali glavno igrišče v ŠRC Odranci)

10.03.2019 GRAD – ODRANCI (3.SNL) ali PODVINCI – ODRANCI (v primeru prestavitve nadaljevanja prvenstva)

Termini in kraji igranja se lahko zaradi dogovora med kluboma ali vremenskih razmer tudi spremenijo. Vse spremembe bomo sproti objavljali na naši spl.strani in portalu Facebook.