TURNIR MLAJŠIH SELEKCIJ “Gremo otroci na igrišče”- povezave do fotogalerij in zahvala

Za nami je uspešno izveden dvodnevni dogodek “Gremo otroci na igrišče”, ki je zadnji konec tedna v telovadnico OŠ Odranci privabil blizu 300 igralk in igralcev različnih starosti, v želji čim bolj uspešno se poditi za žogo in doseči čimboljši rezultat. Spremljali smo dva dni sila zanimivih, nekaterih tudi napetih in nervoznih dvobojev. Turnir je veliko veselja prinesel tudi selekcijam domačega kluba in tudi staršem, ter ostalih navijačem domačega kluba. Selekcija U-7 je osvojila končno 4.mesto, selekcija U-9 je pristala na 3.mestu, medtem, ko sta selekciji U-11 in U-13 slavili v svoji konkurenci in ohranili zmago doma. Vsem igralcem in igralkam čestitamo na doseženih rezultatih.

Ob uspešno izpeljanem turnirju “gremo otroci na igrišče” 2019 smo se dolžni zahvaliti vsem, ki so kakorkoli pomagali pri uspešno izvedenem dvodnevnem dogodku. Zahvala gre spodaj imenovanim.

• OBČINA ODRANCI – generalni pokrovitelj turnirja
  • ŽUPANU OBČINE ODRANCI g. Ivanu Markoji
  • MNZ LENDAVA
  • PANVITA d.d.- mesni center M.Sobota
  • Martin-u Zver-u za pripravo klobas
  • Gradbeništvu Smej za izposojo ogrevalnih naprav
  • Janko Kolar-ju in ekipi za pripravo pekovskih izdelkov
  • Zver Silvo-tu in ostalim komunalni delavci občine Odranci
  • Mitji Marič-u za pomoč pri povezovanju dogodka
  • Osnovna šola Odranci- zahvala za najem telovadnice
  • Delavci šole, ki so pomagali pri tehničnem delu prireditve
  • Vsem sodnikom- Bojanu Mertiku, Damjanu Boroviču, Kreslin Bojanu, Romanu Gostanu, Davidu Čuriču in Silvestru Kuzma-i
  • Vsem staršem otrok, ki so pomagali pri dogodku in pripravi ter izvedbi srečelova
  • Donatorji, ki so prispevali darila za srečelov
  • Ekipa šankistov za delo v zunanjem pokritem šotoru
  • UO odbor in vodstvo NK Odranci za organizacijo turnirja
  • Ostali prostovoljni delavci
  • Vse ekipe, igralci in igralke, ter strokovni štabi klubov, ki ste se odzvali našemu vabilu
  • Vsem morebiti slučajno neimenovanim

ŠE ENKRAT ISKRENA HVALA !!!

POVEZAVE DO FOTOGRAFIJ

Turnir selekcij U-7 (26.01.2019)

POVEZAVA DO FOTOGALERIJE: TUKAJ

Turnir selekcij U-9 (26.01.2019)