OBČINA ODRANCI

VRAČAJO SE ODRANČARJI RADUHA, TOMPA in SMEJ, NA KLOPI BOJAN JANČAR

Po končani tretjeligaški sezoni so igralci na zasluženem počitku. Toda vodstva klubov medtem ne počivajo. Namreč pred vrati je prestopni rok amaterjev in tudi naš klub medtem pripravlja mozaik igralske zasedbe za prihodnjo tretjeligaško sezono.

Že prejšnji teden je naš klub poiskal novega trenerja za novo sezono. Po 6 letih se v naš klub vrača BOJAN JANČAR, ki je bil 2x že trener naše članske ekipe. V zadnjih letih je sila uspešno deloval na klopi najmočnejšega ženskega nogometnega klub v Sloveniji, Teleing Pomurja. V Odrancih je v preteklosti pustil sila močan pečat, zato mu želimo veliko uspeha pri vodenju članske ekipe v novi tretjeligaški sezoni.

20160617_185943

Poleg glavnega trenerja je klub poiskal tudi nekatere igralske okrepitve. Veseli nas, da so se nam vnovič pridružili domači igralci, povratniki, s katerimi bomo poskušali poleg obstoječega kadra narediti konkurenčno ekipo za novo sezono. V naš klub se tako vračata TOMPA NIKOLA in nekdanji kapetan PATRIK RADUHA, ki sta polovico zadnje sezone odigrala pri soboški Muri. Poleg njiju se v naš klub po izteku posoje vrača mladi DAMIR SMEJ, ki je nekaj zadnjih sezon kot posojen igralec uspešno branil barve Hotize.

20160618_150311

20160618_150246

20160618_150224

20160618_150205

Poleg omenjenih se v ekipo po daljši odsotnosti zaradi poškodb vračata PRIMOŽ MLINARIČ in ALJOŠA GREGOREC.

Skratka naš klub za prihodnjo sezono sestavlja ekipo, ki bo slonela na domačih igralcih, ODRANČARJIH, ter na igralcih iz neposredne soseščine. Upamo, da jim bodo uspeli zastavljeni cilji in jim seveda želimo veliko sreče.

Trener Bojan Jančar bo igralce na prvi trening priprav za novo sezono povabil v petek, 1.7.2016.

Dokončni mozaik ekipe za novo sezono bomo predstavili ob koncu prestopnega roka, ki se zaključi 15.07.