OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: “Z remijem s sosednje Hrvaške”

Varovanci trenerja Bojana Jančarja so zadnjo nedeljo odigrali še predzadnje v nizu prijateljskih tekem. Gostovanju  v Murskem Središču na sosednjem Hrvaškem je pospremilo tudi lepo število naših navijačev, ki so po 90.minutah igre videli 4 zadetke in neodločen rezultat …

Mursko Središče (Hrvaška)

Nedelja, 07.08.2016 ob 18.00

150 gledalcev

Postava Odranci:

Raduha F., Jerebic, Copot, Matjašec, Zver, Hozjan E., Raduha P., Sreš, Balažic I., Žugelj, Gostan

Igrali so še:

Ferenčak, Raduha B., Virag, Hozjan G., Horvat, Mlinarič, Smej

Trener: Bojan Jančar

Strelca Odranci: Žugelj (26), Horvat Patrik (55)

Tekmo v M.Središču je naša ekipa pričela precej dobro in bila v prvih 30 minutah dominantejši nasprotnik, toda poskusi Balažica, Hozjan Erika in Žugelja so končali za domačim golom, oziroma jih je ukrotil domači čuvaj mreže. Premoč naše ekipe je s preciznim udarcem z leve strani kronal Žugelj, ki je v dobri strelski formi. Toda že minuto pozneje je po težki podaji Zvera vratar Raduha mrežo reševal z glavo, toda slabo posredovanje je domačim ponudilo priložnost za zadetek, katere niso izpustili  iz rok, ter prek Šoltića izenačili na 1:1 v 27.minuti. V 30.minuti so domači povedli, ko je našo obrambo s prodor preigral A.Horvat in še enkrat zadel.

13900182_10153623840541262_6123783101025196715_n

Po odmoru je trener Jančar nekoliko prevetril začetno enajsterico. V 55.minuti je prišel zadetek za izenačenje, katerega režiser je bil v večini mladi Copot, podajo s strani pa je osamljeni Patrik Horvat preobrnil v zadetek za izenačenje. Do konca obračuna je sledil kar oster boj za vsako žogo med obema kazenskima prostoroma. Naša ekipa je še naprej veliko poizkušala predvsem prek Matjašeca, a žoga poti v mrežo ni več našla.

13920775_10153623572466262_4149872390104778378_n

Fante v nedeljo, 14.08. čaka še domača generalka pred novo tretjeligaško sezono. V goste nam ob 17.30 v ŠRC prihaja Gerečja vas, član ptujske SuperLige z nekdanjima “Odrančarjema” Arsičem in Muratom na čelu.