OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: “Uspešno opravljena generalka v Lenartu”

Igrišče z umetno travo v ŠRC Polena, Lenart

Sobota, 10.03.2018 ob 16.00

30 gledalcev

 

Postava Odranci:

Prša, Kalamar, Gerencser, Copot, Raduha, Sreš, Graj, Balažic, Zagorec, Vinkovič, Levačič

Igrali so še:

Ferenčak, Čurič, Žugelj P.

TRENER: Bojan Jančar

AjDAS LENART – ODRANCI 2:4 (0:1)

Strelci Odranci: Vinkovič (23,74), Raduha (52)-11m, Zagorec (66)

To soboto je naša članska ekipa odigrala še zadnjo prijateljsko tekmo pred nadaljevanjem tretjeligaškega prvenstva. Gostovali so v Lenartu, pri tamkajšnji desetouvrščeni ekipi 3.SNL-sever in za konec letošnjih zimskih priprav slavili na generalki z 2:4. Srečanje na igrišču z umetno travo sicer ni ponudilo nogometa na visokem nivoju. Naša ekipa je spet zdesetkana (manjkali so Jerebic, Horvat, Kuzma, Matjašec in Zver) prvi polčas dobila z 0:1, ko je po podaji s kota bil uspešen Vinkovič. V nadaljevanju se je dogajalo bistveno več. Najprej so domačini v 46 min. po slabem pokrivanju naše obrambe poravnali rezultat na 1:1, v 52.minuti pa je bil Zagorec ob prodoru nepravilno zaustavljen v domačem kazenskem prostoru. Uspešen izvajalec z bele točke je bil Raduha. V 58.minuti so belo točko uspešno zastreljali tudi domačini, ko je z roko v svojem kazenskem prostoru igral Gerencser.- 2:2. Kar Zagorcu ni uspelo v 52.minuti, mu je v 66.minuti, ko je izkoristil darilo Balažica v obliki predložka in z glavo zabil za novo vodstvo z 2:3. Podjetnejša igra naše ekipe v drugi polovici 2.polčasa je bila dokončno kronana z zadetkom Vinkoviča po napaki domače obrambe v 74.minuti za končnih 2:4.

S tem je zaključeno obdobje zimskih priprav in s tem tudi okrnjenega sporeda prijateljskih tekem.

D.Č.