OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: “Minimalen poraz proti Nafti 1903”

Igrišče z umetno travo v Lendavi
Sobota, 24.02.2018 ob 14.00
Gledalcev: 70
Sodniki: Borovič Damjan (Mostje), Dejan Pozderec (Beltinci), Žižek Boris (Nedelica)

 

Postava Odranci:
Prša, Jerebic, Gerencser, Matjašec, Kalamar, Raduha, Kuzma, Copot, Balažic, Graj, Zagorec
Igrali so še:
Ferenčak, Čurič, Horvat P., Sobočan, Horvat B., Žugelj P.
TRENER: Bojan Jančar

 

NAFTA 1903 – ODRANCI 1:0 (1:0)

strelec: Monjac (29)

Drugo v seriji prijateljskih tekem je naša ekipa zadnjo soboto odigrala v Lendavi na igrišču z umetno travo. Nasprotnik je bila ekipa Nafte 1903, ki se nahaja tik pod vrhom drugoligaške tablice. Srečanje zaznamovalo sončno, a sila mrzlo vreme, saj so temperature pod ledišče dodobra premrazile tako igralce, kot tudi kakih 70 gledalcev ob igrišču. Skozi celotno srečanje so sicer prevladovali domačini in si pripravili tudi precej zrelih priložnosti. Naša ekipa je sicer tekaško dobro opravila s tekmo, a je bilo tistih resnejših priložnosti bore malo. V 1.polčasu so gledalci videli en zadetek, ki se je naposled izkazal za odločilnega. Po predložku z leve strani je iz obrata na oddaljenejšo vratnico uspešno meril Mateo Monjac, pisala pa se je 29.minuta. Naša ekipa je imela v nadaljevanju najlepšo priložnost v 78.minuti, ko je Raduha v prostor Horvat Patriku poslal lepo dolgo žogo, a Horvat akcije ni najbolje zaključil. Tako je ostalo pri minimalnem porazu naših, katere čaka pester vikend program ob koncu tega tedna, saj se bodo pomerili z Bakovci v soboto in nato v nedeljo še z ekipo Drave. Lokacije tekem bomo glede na vremenske razmere sporočili tekom tega tedna.

D.Č.