OBČINA ODRANCI

Trener Cifer ob porazu z 0:4 preizkusil veliko število novincev

Za našo člansko ekipo je prva uradna prijateljska tekma v pripravah na novo sezono 3.SNL-vzhod. Novi trener Franc Cifer je proti ambicioznim mladincem Mure dal priložnost kar 23-erici igralcev, med njimi tudi nekaj igralcem, ki se v našem klubu te dni nahajajo na preizkušnji. V prvi prijateljski tekmi so bili odsotni vratar Prša, branilec Jerebic, vezist Čurič, Dejan Sreš, David Copot in napadalec David Vinkovič.

V naši ekipi se je močno poznala utrujenost igralcev, kakor tudi šele spoznavanje soigralcev, kar je botrovalo porazu. Igrišče je bilo ob izdatnih padavinah močno namočeno, tako Ferenčak, kot kadet Kavaš Vito sta po žogo morala vsak po dvakrat. Sicer je tudi naša ekipa imela nekaj svojih priložnosti, a bila v zaključku premalo zbrana za dosego zadetka.

Naslednji prijateljski tekmi sledita na 3.turnirju za pokal občine Odranci v petek 20. in nedeljo 22.7.2018.

 

ODRANCI – NŠ MURA mladinci 0:4 (0:2)

Sodniki: Mertik Bojan (Odranci), Pintarič Zlatko (Črenšovci), Koren Jožef (Renkovci)

150 gledalcev

 

Postava Odranci:

Ferenčak, Suhač, Kalamar, Madon, Car, Horvat P., Kociper N., Legen, Pihler, Geisler, Tompa

Igrali so še:

Kavaš V., Horvat B., Kociper D., Graj, Žugelj P., Rituper, Vok, Čuk, Roškar, Jevšnik, Casar, Lukač

TRENER: Franc Cifer