OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Tromejnik G-Sukič – Odranci

Ta konec tedna se začenja tudi novo prvenstvo 3.SNL-vzhod. Prehodna sezona 2018/19 bo štela deset klubov, ki se bodo za naslov prvaka in potnike v 3.SNL-vzhod 2019/2020 borili po trikrožnem sistemu. Obeta se nam precej izenačeno prvenstvo, saj nobena od ekip po imenih ne izstopa. Kaj pa bo prineslo dejansko stanje na zelenicah skozi prvenstvo, pa se bo videlo iz kroga v krog.

Naša ekipa je v poletnem prestopnem roku doživela obilico sprememb, če ne celo največ med vsemi klubi. Poleg novega trenerja Franca Cifra je klub okrepilo kar 10 novih obrazov, medtem, ko jih je nekaj, v prejšnji sezoni tudi ključnih imen klub zapustilo in se preselilo v višji rang tekmovanja. Za ekipo je kar nekaj prijateljskih tekem, ki so dale nekaj odgovorov, a še več teh je pričakovati že to nedeljo, ko se ekipa odpravlja na težko gostovanje v Kuzmo.

Prav v Kuzmi smo v zadnji sezoni spremljali morebiti prelomno tekmo, ki je naposled na nek način tudi odločala o prvaku 3.SNL-vzhod za prejšnjo sezono. A to je sedaj za nami in čas je za nove izzive. Pred varovanci trenerja Cifra je spoštovanja vreden nasprotnik, ki bo na svoji zelenici poskušal doseči čimveč.

Na drugi strani ima tudi naša ekipa svoje cilje in interese, kako čim bolje pričeti novo sezono. Upamo, da bo v nedeljo namen dosežen. Zato navijače vabimo, da se nam pridružijo v Kuzmi ob 17.30, kjer bomo skupaj poskušali čim bolje pričeti novo tretjeligaško sezono.

#MI SMO ODRANCI

Pari 1. kroga – 18 in 19.08.18

Velika Polana 19.08.18 ob 17.30
Polana Avto Rajh Ljutomer
Tromejnik 19.08.18 ob 17.30
Tromejnik – Kuzma Odranci
Turnišče 19.08.18 ob 17.30
Turnišče Črenšovci
Gornja Radgona 18.08.18 ob 17.30
Radgona Grad
Veržej 18.08.18 ob 17.30
Veržej Hotiza