OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Odranci – Korotan Prevalje

Še zadnjič to jesen bo na igrišča stopila dvanajsterica tretjeligašev vzhodnega dela. In prav zadnji krog nam ponuja široko paleto 6 zanimivih neposrednih obračunov, saj se bodo med sabo pomerili neposredni konkurenti na lestvici. Gledalci bodo tako imeli kaj za videti. Našo ekipo za konec jeseni čaka obračun pred domačo publiko, kjer bodo Ciferjevi varovanci poskušali popraviti vtis zadnjih dveh domačih tekem, kjer točk na domačem terenu niso osvojili. Nasprotnik bo ekipa Korotana iz Prevalj, ki je naši ekipi neposredni konkurent na lestvici.

Zanjo nedeljo se je naša ekipa z vročega gostovanja v Šmartnem ob Paki vrnila s točko, ki bo vsekakor najbolj dobila na svoji vrednosti, če naša ekipa dobi zadnji obračun, ki sledi to soboto. Nasprotnik iz Prevalj je precejšnja neznanka, kluba sta sicer nekaj sezon nazaj merila na prijateljskem obračunu, takrat v drugačnih zasedbah in s povsem drugim namenom. Tokrat bo v igri zadnji jesenski komplet točk. Zmaga lahko ene ali druge pozicionira precej blizu vrha, poraz bi pomenil zdrs krepko v sredino razpredelnice, saj je točkovna razlika med ekipami trenutno minimalna, oz. v nekaj primerih celo nična.

Najverjetneje bomo v našem kadru spet videli Tadeja Čuka, ki je zaradi poškodbe mišice dvoboj v Šmartnem izpustil, tudi večina ostalih bo nared. Kaznovanih, razen pomočnika trenerja Romana Gostana ni. Cilj in izziv sta jasna… jesen zaključiti z zmago na domačih tleh in prezimiti čim višje na razpredelnici. Žoga z sredine to soboto ob 14.00 v ŠRC Odranci. Vabljeni!!!

#MiSmoOdranci 

Pari 11.kroga – 02/03.11.19

Slovenska Bistrica 02.11.19 ob 14.00
Kety Emmi Bistrica Šampion
Gornja Radgona 02.11.19 ob 14.00
Radgona Veržej
Odranci 02.11.19 ob 14.00
Odranci Korotan Prevalje
Slovenske Konjice 02.11.19 ob 14.00
Dravinja Šmartno 1928
Podvinci 02.11.19 ob 14.00
Podvinci Zreče
Ljutomer 02.11.19 ob 14.00
Avto Rajh Ljutomer Videm pri Ptuju