OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: Poraz proti Gančanom ob bledi prestavi naše ekipe

Igrišče v Gančanih
Nedelja, 01.03.2020 ob 15.00
Gledalcev: 100
Glavni sodnik Pintarič Zlatko (Črenšovci)

GANČANI – ODRANCI 3:0 (1:0)

Postava Odranci:

Šaruga, Hartman, Horvat P., Meznarič, Šinkec, Vok, Legen, Kociper, Horvat M., Tompa, Emruli

Igrali so še:

Farkaš, Suhač, Celec, Ciglarič, Horvat B., Horvat D., Horvat K., Čuk

TRENER: Franc Cifer

Nov teden, nov prijateljski obračun naše ekipe, to pot vnovič pri predstavniku pomurske nogometne lige, ekipi Gančan. Na dvoboju je naša ekipa vknjižila drugi pripravljalni poraz v pripravah na nadaljevanje tretjeligaške sezone. Varovanci trenerja Cifra so tokrat prikazali bledo in nepovezano predstavo. Domačini so se naši ekipi odločno upirali skozi celotno tekmo in tudi z na momente precej grobo igro premagali naše fante s 3:0. V 1.delu igre je padel en zadetek, domačini so zadeli po gneči v kazenskem prostoru Šaruge. Še pred odhodom na odmor je davek “trde tekme” plačal Emruli in moral zaradi poškodbe predčasno z igrišča. V nadaljevanju so domačini še dvakrat zadeli. Najprej je s prostega strela bil premagan Farkaš, ki je v golu zamenjal Šarugo, nato so domačini zadeli še po prodoru z desne strani. Naša ekipa je v zadnji fazi obračuna sicer poskušala popraviti vtis, Tompa je stresel tudi prečnik, a so bili preostali napadi predvsem v sklepni fazi akcij bolj kot ne jalove narave. Trener Cifer je tudi tokrat minutažo namenil vsem razpoložljivim igralcem. Ekipo čaka še generalka pred nadaljevanjem prvenstva. V soboto, 07.03.2020 bodo ob 16.00 uri gostovali v Markovcih pri Ptuju.

D.Č.