OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: Uspela generalka proti Markovcem

Igrišče v Markovcih pri Ptuju

Sobota, 07.03.2020 ob 16.00

MARKOVCI – ODRANCI 1:8 (1:2)

Strelci Odranci: Šinkec, Horvat M., Ciglarič 2x, Žerdin 2x, Tompa, Kociper

Postava Odranci:

Šaruga, Šinkec, Celec, Hartman, Horvat P., Sreš, Vok, Legen, Čuk, Ciglarič, Horvat M.

Igrali so še:

Farkaš, Horvat K., Tompa, Kociper, Žerdin

TRENER: Franc Cifer

Nekoliko okrnjena zasedba naše članske ekipe je zadnjo soboto odigrala še takozvano generalko pred nadaljevanjem tretjeligaškega prvenstva, ki se za naše moštvo pričenja to nedeljo z domačim obračunom proti Veržeju. Generalka je bila uspešna, v mreži domačinov, katere s klopi vodi trener Jure Arsić je končalo kar 8 žog. Naša ekipa je sicer vzpodbudno pričela srečanje in kaj kmalu je Šinkec poskrbel za vodstvo naše ekipe po podaji Sreša. Tik pred odhodom na odmor je vodstvo podvojil Marcel Horvat, a so domačini v izdihljajih tekme prišli do zadetka za znižanje na 1:2, kar je bil tudi rezultat polčasa. V nadaljevanju je trener Cifer na zelenico poslal izkušeni dvojec Tompa in Žerdin. Slednji je zaigral prvič po poškodbi na pripravljalnem uvodu v Polani. V nadaljevanju se je naša ekipa razigrala. Po dvakrat je mrežo zatresel Ciglarič, sicer najboljši strelec ekipe v pripravljalnem obdobju, dva zadetka je prispeval prav Žerdin, po enega pa še Nikola Tompa in za konec Denis Kociper. Težko rečemo, da je rezultat merilo za nadaljevanje prvenstva, a vseeno psihološka vzpodbuda pred nedeljskim obračunom pred domačo publiko, ko v športni park prihaja Veržej, ki je v samem uvodu v sezono naši ekipi zadal prav najbolj boleč poraz v dosedanjem poteku sezone. Čas je torej za “poravnavo računov”!

D.Č.