OBČINA ODRANCI

Na prvi domači prvenstveni tekmi gostimo novinca iz Dobrovnika!

Za pomurskoligaši je uvodni 1.krog v novi sezoni. Le to je naša ekipa pričela z zmago na gostovanju v Rakičanu in s tem dosegla željeni cilj, to je uvodna zmaga. To nedeljo pa se bo ekipa na prvi uradni tekmi v novi sezoni predstavila še pred domačo publiko. Njihov nasprotnik bo novinec v ligi, ekipa Dobrovnika, ki se je v Pomursko ligo uvrstil, kot prvak MNL Lendava v zadnji sezoni. Srečanje bo zanimivo še iz enega vidika, saj na klopi tokratnih naših gostov sedi “nekdanji” trener naše ekipe Franc Cifer.

Trener Vori bo na uvodni prvenstveni tekmi na domači zelenici lahko pozdravil popolno igralsko zasedbo. Z dopusta se vrača mladi Režonja, po poškodbi bo bržkone nared tudi izkušeni Jerebic.

Cilj na obračunu je jasen, zgolj in samo zmaga ter nove tri točke. Zato Vas to nedeljo ob 17.00 uri po daljšem obdobju spet vabimo v naš športni park, da si obračun 2.kroga PNL med Odranci in Prekmurec Dobrovnikom ogledate v živo. Vabljeni!!!

Pari 2.kroga PNL: TUKAJ