OBČINA ODRANCI

Na predpraznično soboto proti Radgoni!

Večina tekem 14.kroga PNL, tokrat zaradi praznika Velike noči v sobotnem terminu, enako velja tudi za našo ekipo, ki bo pred domačimi gledalci v soboto odigrala prvi domači prvenstveni obračun to pomlad, tokrat proti ekipi Radgone.

Ekipa je “preživela” spomladanski uvod na Bistrici, se malce mučila tako z zdravjem, kot tudi v sami igri z nasprotnikom, a naposled slavila z 0:3. Varovanci trenerja Erniše s tem ohranjajo stik z vodilno Čardo. To soboto v ŠRC Odranci prihaja Radgona. S slednjimi ima naša ekipa iz prejšnjih sezon kar nekaj “grenkih” izkušenj, predvsem na gostovanjih, a v dvoboju 14.kroga igra samo zmaga.

V kader se vračajo tudi nekateri, zaradi bolezni manjkajoči igralci z nedeljskega gostovanja na Bistrici. Težav s kartoni trenutno ni.

Napovedano je lepo vreme, kar bo kot nalašč za ogled obračuna v ŠRC Odranci, ki se tokrat zadnjič pričenja še ob 15.00. VABLJENI K OGLEDU!!

Pari 14.kroga PNL: TUKAJ