OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Odranci – Turnišče

To soboto bo naša članska ekipa prvič v novi sezoni uradno stopila pred domače gledalce tudi na domači zelenici. Obračun tokrat predvsem zaradi nedeljskega derbija 2.SNL med Beltinci in Nafto 1903 v sobotnem terminu.

Prvenstvo je ekipa pod vodstvom novega trenerja pričela suvererno. Na gostovanju v Kuzmi, kjer smo v zadnjih sezonah imeli nemalo težav, je odlično opravila z domačini in si priigrala zanesljive prve točke. Slednje bi lahko bile priigrane že v 1.delu igre, a dosežku v nadaljevanju ne gre gledati v zobe.

Sedaj je čas za potrditev storjenega. Nasprotnik bo ekipa Turnišča, ki je našo zelenico že preizkusila na turnirju za pokal občine Odranci in tako, kot prejšnji teden tesno premagala Črenšovce. Gre za mlado ekipo, željno dobrih rezultatov, zato je pred nami spoštovanja vreden nasprotnik.

V ekipo se vrača prejšnji teden službeno odsoten Aleksander Jerebic, trenerju Cifru bodo na voljo tudi vsi ostali nogometaši, ki so prejšnji teden pričeli s prvenstvom.

Zato torej jutri ob 17.00 vsi v ŠRC navijat za našo ekipo v lovu na nove točke!

 

#MI SMO ODRANCI

Pari 2. kroga – 25/26.08.18

Ljutomer 25.08.18 ob 17.00
Avto Rajh Ljutomer Hotiza
Grad 26.08.18 ob 17.00
Grad Veržej
Črenšovci 26.08.18 ob 17.00
Črenšovci Radgona
Odranci 25.08.18 ob 17.00
Odranci Turnišče
Velika Polana 26.08.18 ob 17.00
Polana Tromejnik Kuzma