OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Hotiza – Odranci

Pred nami je drugi polčas dvojnega dvoboja med Hotizo in Odranci. Ekipi sta se ta teden enkrat že srečali, tokrat v 3.krogu pokala MNZ Lendava. Spomnimo… Naša ekipa je slavila z 1:2, a poleg tega imela še veliko priložnosti, ki so vnovič ostale neizkoriščene. Našo ekipo je v vodstvo popeljal Dejan Sreš, ki je zadel po strelu z leve strani, s pomočjo odbitka domače obrambe v lastno mrežo. Vodstvo naših je v nadaljevanju podvojil Aleš Kalamar, ko je po podaji z desne strani ostal sam na oddaljenejši vratnici in brez težav premagal domačega vratarja Sarjaša. V drugem polčasu je trener Cifer nekoliko premešal svoje karte, naša ekipa pa je želela svojemu izkupičku iz prvega polčasa dodati še kakšen gol zraven. A ni šlo, za kar je bila kaznovana sredi polčasa, ko je vratarja Pršo s kakih 25m premagal Roland Polareczki. A naša ekipa je vodstvo uspela zadržati do izteka tekme in se veselila napredovanja v naslednji krog pokala MNZ Lendava.

Sedaj je pred ekipama še povratni obračun, tokrat na prvenstvenem nivoju, prizorišče pa spet Hotiza. Verjamemo, da ne eni, ne drugi niso povsem razkrili svojih kart v četrtkovem obračunu, saj je v ekipah manjkalo, ali pa s klopi prihajalo kar nekaj igralcev, ki so sicer standardni člani prvih enajsteric. Igra naše ekipe je dobra. Ampak moramo priznati, da šepa realizacija in varovanci trenerja Cifra težko zadanejo mrežo nasprotniak, čeprav na trenutke povsem z lahkoto in domiselno prihajajo pred gol nasprotnika. Prav ta element bo na preizkušnji v naslednjih krogih, denimo že jutri. Ekipa je željna zmage in novih točk in če bo element dajanje gola tokrat uspel, potem bo tudi rezultat tu.

Vidimo se torej jutri ob 16.00 spet na Hotizi, kjer bodo isti akterji krojili obračun 5.kroga 3.SNL-vzhod!

#MI SMO ODRANCI

Pari 5.kroga – 15/16.09.18

Turnišče 15.09.18 ob 16.00
Turnišče Avto Rajh Ljutomer
Gornja Radgona 15.09.18 ob 16.00
Radgona Tromejnik – Kuzma
Veržej 15.09.18 ob 16.00
Veržej Polana
Hotiza 16.09.18 ob 16.00
Hotiza
Odranci
Grad 16.09.18 ob 16.00
Grad Črenšovci